Eesti õhku enam pole – tuleb türklastega lennata!

Oeh, kui mul Septembris ühe potentsiaalse Eesti tööandjaga Skype intervjuu oli, siis Estonian Air veel toimis ja elu oli ilus! Ma olen kahel korral lennanud Accrast KLMiga koostöös Estonian Air ja no tipp-topp! (Vaata: SIIA, SIIA ja SIIA!)

Septembris piilusin hindu ja naersin – edasi tagasi pilet sellise KLMi ja Estonian Airi komboga oli isegi odavam kui üks ots. See jättis sellise mõnusa “Kui kõik läheb halvasti saan ju tagasi tulla” kindluse õhku.

Nüüd kui KLMi hindu uurin siis on tunduvalt odavam ikkagi vaid üheotsa pilet osta.

Aga hoolimata sellest, et Nordic Aviation on välja hõiganud, et neil KLMga koostöö on, ei saada KLM mind Amsterdamist otse Tallinnasse vaid lennutaks kõigepealt Pariisi kust ma peaks edasi lendama siis juba prantsuse õhuga (Air France).

Mul üksi poleks sellise ringreisi vastu miskit aga kahe väikelapsega jääb see ära. Eriti kuna nüüdseks hakkab üha enam jumet võtma plaan, et abikaasa läbi Egiptuse lendab.

Seega tundub ainumõistlik valik olevat Turkish Airlines – nemad küsivad minu ja kahe lapse Eestisse transportimise (üks ots) eest täpselt 1000 eurot ja vahepeatus Istambulis 4 tundi on ka täpselt selline paras aeg lastega läbi transfer deskide kulgemiseks.

Njaaaaa põnev põnev!

Kusjuures eestlaste Lendama.ee tundub olevat täiesti super lennupiletite vahendaja…. On kellelgi kogemusi nendega?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *