Eesti seksikaim sündmus ikkagi…

Kõigepealt oli selline kuulutus:

Sexpeditsioon tuleb tagasi

Pärast mõneaastast vaheaega naaseb 20. märtsil Eesti seksikaim sündmus Sexpeditsioon, seekord klubiürituste sarjana Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Sexpeditsioon algab neljapäeval, 20. märtsil Tartus klubis Illusioon, jätkub 21. märtsil Pärnus klubis Bravo ning lõpetab 22. märtsil eriti vürtsika programmiga Tallinnas Rock Cafés.
Korraldajad lubavad võimsat come-back’i. „Esiteks on üritus nüüd üle-eestiline, mitte ainult Tallinna-keskne. Teiselt poolt on piirid vahepeal nihkunud ja programm on eelmistest veelgi julgem.

Kolmandaks on seekord tegemist mitte paikse sündmuse, vaid seksikate pidude sarjaga ja see saab olema palju intensiivsem elamus publiku jaoks,” lubab peakorraldaja Aarne Saluraid.
Pakkudes endiselt kvaliteetseimat erootilist meelelahutust, toob uues kuues Sexpeditsioon publikuni julged striptiisietteasted, lõpuniminevad esinemised rahvusvahelise kaliibriga erootikatähtedelt, mängud tule ja tuliste tunnetega ning meeliergutavad ning paljastavad tantsuetendused.

Tallinna pidu on Sexpeditsioonide lõpuõhtuks. Seega on programm Tallinna Rock Cafés veel erakordselt kuum. Tallinnas keerutavad plaate Eesti seksikaimad Lea Liitmaa ja Tanel Tatter.

Kõlab ju päris hästi? Minul igatahes silmad särasid kui eile õhtul Rock Café poole tõttasin ning järjekord sihtpunkti ukse taga kinnitas veelkord, et peab tulema väärt üritus. Karm reaalsus oli aga see, et uksed avati kell 22.00 ning esimene poolpaljas naine oli laval kell 00.30 – selleks ajaks oli juba osa publikust liikunud parematele pidudele. Ühelt poolt on see ju positiivne – nägin paremini lavale. Ainult et midagi vaatamisväärset ei leidnud. Kõrvalseltskonnast kommenteeriti : ” Krt oleks võind siis juba Überblingenisse minna – seal oli kah mingi striptiis!” Ja õige ta on – esimene 1,5 tundi Eesti seksikaima ürituse laval toimunu millekski tõsisemaks kui lihtlabaseks striptiisiks ei kvalifitseerunud. Sellele järgnes show elava tulega, mis tõesti vääris pulki ja oli elukaaslast tsiteerides ainus tõsiselt professionaalne etteaste õhtu jooksul. Tolle järel tuli veel üks lühike stripi-etteaste ja teade, et nüüd on Sekspeditsioon läbi.

Võibolla on mul väga rikutud fantaasia, kuid lõpuniminevate esinemiste all rahvusvahelise kaliibriga erootikatähtedelt ootasin ma midagi rohkemat kui seda, et nad vahepeal võtavad ennast täitsa paljaks. OK, alasti naised äkki peaksidki mind külmaks jätma, aga ka laval edasi-tagasi siiberdavad käega suguelundeid varjavad riieteta mehed mõjusid pigem naljaka kui erutavana.

Ei, mitte seda, et ma käiguga üldse rahule ei jäänud. Rock Café on chill koht ja muusika oli väga minu maitse järgi ning seltskond oli ka vahva. Lihtsalt Sexpeditsioonilt kui selliselt ootasin midagi muud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *