Hea potentsiaalne tööandja / koostööpartner…

Tea, et mina, Ethel Aoude, olen sõna otseses mõttes multifunktsionaal.

Mul on särav naeratus ning ladus jutt, seega sobiksin ideaalselt tööle mis nõuab suhtlemist. Jah, kindlasti saaks minust suurepärase klienditeenindaja või müügiesindaja. Parima meelega teeksin sellist tööd siiski B2B vallas või panganduse sektoris, mis on mulle ka varasemast ajast tuttav. Aastal 2007 pärjati mind Swedbanki Müügimeistri tiitliga.

Aga nagu ma juba mainisin – ma olen multifunktsionaal. Seega võib minule usaldada ka suuremat vastutust, tehnilist taipu ning meeskonna juhtimise oskust nõudvaid ülesandeid.

Ma olen vabakutseline kodulehekülje disainer – seega ei hirmuta mind keerulised IT projektid, spetsiifiline arvuti tarkvara ning ma ei põgene ekraani juurest ka siis kui mulle sealt ühel hetkel HTML või CSS kood vastu vaatab.

Erinevates keskkondades ning kukalt kratsima panevates situatsioonides kohanen ma kiiresti. Näiteks olin uustulnukana Lääne-Aafrikas viibinud vaid mõned kuud kui minu projektipõhine tööandja tegi mulle ülesandeks korraldada võtteplatsile Fotogeeniline Eesel, pöördalusel buss, lilla traktor, samas toonis ülikooli lõpetamise talaar, 12 lumivalget dresseeritud tuvi ja palju muud – loomulikult sain ma hakkama!

Välja arvatud see tuvide nõue…. Nemad asendasime viimasel hetkel lendlevate paberitükikestega.

Ma ei karda tööl ka käsi mustaks teha. Aastatel 2010 ja 2011 kuulus minu tööülesannete hulka vigade otsimine mobiilimastide elektroonika kappides ning mastide LPG generaatoritele üle viimise projekti juhtimine.

LPG projektijuhina olin võrdselt ametis kontoris töid ning tulemi keskkonna- ja tuleohutust planeerides kui ka objektil projekti reaalselt ellu viies.

Hetkel olen viimast kuud ametis lausa kahel kohal. LED väliekraanidel reklaampinda müüva agentuuri tegevjuhi ning ilutoodete turundusjuhi positsioonil.

Uuteks põnevateks kohtumisteks ning erinevate koostöövormide üle diskuteerimiseks olen Eestis kohapeal olemas alates Jaanuari keskpaigast!

Minu elulookirjeldusega saab tutvuda siin: CV Ethel

Väike galerii minu töistest tegemistest:

ananassifarm zaini vottel
Reklaami produtseerimas

Ilma dresseeritud tuvideta reklaam:

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *