Hoopis Google Chrome on vigane mitte Eesti.ee. Tänud kommentaator Aliis!

Eile ma hädaldasin   kirjutasin oma Elukohateate esitamise katsumustest läbi Eesti.ee portaali.  Ja panin avalduse tegemise ebaõnnestumise portaali arvele. Vabandused!!!!

Lahke kommentaar postituse all soovitas proovida teist brauserit (ausalt ma olin siiani elanud teadmises, et Internet Explorer on eelajalooline ja Google Chrome ülim ning kaasaegne interneti lehitseja).

Ning tõsi ta on täna Explorerit kasutades läks avaldus kenasti läbi. Nii abikaasaga variant kui ka ilma abikaasata variant 🙂

St selle ilma abikaasta variandi ma täitsin lisaks selle pärast, et peale allkirjastamist sain teate, et avaldus jõuab ametnikuni peale seda kui kõik avaldusse märgitud täisealised isikud on selle allkirjastanud. No, mu abikaasal pole mingit ID kaarti ega digiallkirja võimalust. Hea, et tal Eesti isikukoodki on – sai vähemalt ilma “3sünnikuupäevxxxx” kujundit kasutamata ta sinna avaldusele märkida. Esialgu. Avaldusele VOL1.

Aga jah siiski läks teele ka avaldus VOL2, sest seda ma küll ei taha et mu elukoha ümber registreerimine ja lasteaiakoha taotlemine jääb toppama selle taha, et ametnik lihtsalt ei saa avaldust kätte kuna minu araablasest abikaasa pole sinna digiallkirja pannud või midagi sellist.

Seega siit järeldused:

Eesti.ee portaalis ID-kaardiga tegutsedes unustage Google Chrome ja proovige Internet Explorerit.

Mozilla kohta hetkel isiklikud testkogemused puuduvad.

One thought on “Hoopis Google Chrome on vigane mitte Eesti.ee. Tänud kommentaator Aliis!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *