Interneti rahaprogrammidega ON VõIMALIK normaalselt teenida…yup yup yup

Ma muudkui jauran sellel teemal aga no vaadake.

Referral list, superpay.me

See on minu järelliitujate list. Jah enamus on Eestis ning jah – sealt justkui polegi miskit teenistust tiksunud. Minule. Mis aga ei tähenda, et need Eesti liitujad ei oma võimalust.

Et mis värk siis on?

Nagu ma varemgi olen kirjutanud on parimad võimalused Superpay.me-ga teenida neil kes on USAs, UKs, Austraalias või noh vähemalt kuskil Lääne-Euroopas. Nendele piirkondadele on portaalis rohkelt uuringuid ning pakkumisi.

Minu, kes ma siin Ghanas olen, arvamus ei huvita kedagi. Paistab, et Eesti residentide arvamus on täpselt sama ebahuvitav.

Kuid hoolimata sellest, et mina siin Ghanas uuringutele vastata ei saa ma siiski teenin selle portaali pealt. Nimelt olen ma sellega tegelenud umbes kuu aega ning teeninud tsirka 10 dollarit (1 dollari võtsin süsteemist ka testi mõttes välja, et proovida kas ikka makstakse).

Nojaa 10 dollarit kuu ajaga pole jutskui miskit teenistus. Eks. Aga kui ma ütlen, et sellest 8 dollarit teenisin ma eile? Mhmmm…

Nimelt kuna ma ise uuringutele vastata ei saa olen panustanud järelliitujatele – ehk promon oma referral-linki ja teenin 25% iga liituja tegutsemise pealt.

Nii, eile liitus keegi Inglismaalt. Ja ainult üksi eile too uus Inglise liituja tegi mulle 800 smth punkti. Kui ma need 800 punkti täna hommikul rahaks konverteerisin andis see mulle 8 dollarit 🙂

konto, superpayme, raha programm, teeni veebis

Jah eile oli minul see konto seis siis täpselt 1.4 dollarit, täna peale punktide konverteerimist 9.4 🙂

Ma väga loodan, et liituja jätkab sama aktiivset tegutsemist 🙂

See 98 senti seal on see 1 dollar, mis ma välja võtsin aga PayPal võttis 2% teenustasuks, niiet 1 dollari asemel sain 98 senti. Aga nagu ma ütlesin, seda dollarit ei rebinud ma sealt välja, mitte selleks et raha oleks vaja olnud vaid tahtsin kontrollida (ennem kui palju aega ja energiat tolle portaali peale kulutan) kas nad ikka päriselt teevad väljamakseid.

Seega minu 7 Eesti sõpra, kes te seal listis olete – ärge heitke meelt! Promoge oma referral linki näiteks rahvusvahelistes foorumites? Mina teie referralite pealt osa ei saa, aga teile võib sellest tekkida kena passiivne sissetulek. Otsige üles oma Austraalia, Inglismaa ja USA sõbrad ning kutsuge nad läbi enda referral lingi portaaliga liituma.

Referral lingi leiate kui liigute Affiliate program ja selle alt affiliate link and banners.

Kui siiski on motivatsiooni ise tegutseda siis pakkumiste seinal Minutestaff on rubriik millel piirkonna piiranguid pole, seal saab punkte teenida klikkimise, otsingu ning lihtsalt konkreetse lehe lahti hoidmise eest (Sektsioon Live).

Jõudu!

Lõpetuseks minu rahaportaalide promo list – clicki banneril, et portaaliga liituda:

Käesolev postitus on Superpay.me näite põhjal, aga suur osa allolevatest banneritest on selliste portaalide kohta kus teenib raha näiteks reklaamidel klikkimise pealt, samuti uuringid ja mini-tööd ning pakkumised.

Inbox Dollars jagab mängude mängimise eest kinkekaarte ning lisaks küsitlustele maksab sendikesi ka siis kui Google asemel kasutad netist otsimiseks hoopis nende otsingu mootorit. Portaal kusjuures ka õpetab kuidas Vaikeotsingumootor nende oma vastu ära vahetada nii, et Google asemel Indbox Dollarsi otsimootori kasutamine mingit lisapingutust ei nõua

Superpay.me

Clixsense

InboxDollars


Clixten

Neobux

Wordlinx
WordLinx - Get Paid To Click

————————————

3 thoughts on “Interneti rahaprogrammidega ON VõIMALIK normaalselt teenida…yup yup yup

  1. Mina liitusin läbi sinu – selle otsingu abil teenimise kommentaari peale. Mul seal nüüd 7 dollarit ja üks liitunu 🙂 Niiet tseki – sul peaks üks referral kuskil ikka olema ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *