Jõulubeebi võistlus vs Laste Missivõistlus.

Siis kui laste missivõistlust korraldati siis sai see tugeva kriitika osaliseks. Tulihingelised karjusid facebookis ja ajalehe kommenaatriumites kuidas laste iludusvõistlus on väga amoraalne ja väär ja lapsi ei tohiks panna iluduse/nunnuduse järgi pingeritta. Tekkis koguni kaks ” Ei Laste Missivõistlustele” Facebooki lehte.

Nüüd need samad lastemissivõistluse maha tegijad jagavad linki Sky Plusi Jõulubeebi võistlusele justkui see oleks üks maru nunnu üritus ja ootavad oma lemmikutele hääli.

Et mis see siis parem nüüd on? Sellepärast et osalejad on nooremad ja ei saa aru et nad iluduse/nunnuduse pingereas kõrgele kohale pürgivad ja ei saa seetõttu valituks mitteosutumise tõttu hingetraumat? Või et võistlus vaid piltide alusel ja beebisid ei panda “Live” väljanäitusele?

Pakuti, et seetõttu, et Jõulubeebid ei meigi ennast – nojah VEEL ei meigi, aga arvata on et beebid ise ei otsustanud päkapikumütsis poseerida ja ei saatnud oma vahvat pilti Sky Plus-i. Seda tegid ikka ju nende vanemad, kes tahavad kõigile näidata kui Nunnu on nende beebi. Aga nii see isu ju kasvab? Paari aasta pärast panevad nad oma nunnu juba iludusvõistlusele jne jne jne.

Et ühesõnaga mina ei saa päris täpselt aru miks beebide nunnuduse pingeritta panek on parem ja toredam kui vaid paar aastat vanemate laste samasse pingeritta toppimine.

2 thoughts on “Jõulubeebi võistlus vs Laste Missivõistlus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *