Kasiino tulu

Eelmine neljapäev käisin Leedukatega kasiinos. Jah ma tean, et esivanemad praegu tahaks mind tutistada selle lause peale. Me ei läinud tegelt kasiinosse mängima nn mängimise pärast vaid puht majanduslikelt põhjustel. Nimelt seal söök ja jook tasuta. Noh päris nii ei ole, et igale ringi luusijale pistetakse klaas pihku aga kui teed nägu, et “jajah tulin kyll oma palka siin laiaks lööma” saad tasuta, misiganes neil menüüs.
Ja nii me siis arvutasime, et kui me sada dollarit kamba peale ära jagame ja väikeste panustega kasiinos mängime ning sööki-jooki naudime, tuleb odavam kui kuskile kluppi minna ja seal kokse osta. Mõeldud tehtud, sain võõrustaja sajast dollarist osa pundi zhetoonide näol ja istusin laua taha. Minule tuttavat mängu “Texas Holdem” ei olnud, nii tuli leppida “Punase-Mustaga”. Suht igav lahmimine tegelt – lihtsalt arutled, mis number pole ammu olnud ja mis värv võiks nüüd esineda ja muudkui panustad.

Mina polnud seda mängu kunagi varem mänginud, seega ei saanud ma erkaanil vuravatest külmadest ja soojadest numbritest mõhkugi aru vaid tegin kõhutunde ja oma enda loogika järgi. Kui zhetoonide hunnik mu nina ees omajagu kasvanud oli, tuli võõrustaja ja korjas oma alginvesteeringu ära.

Kasiino laua küljes on toredad kotikesed kuhu saab vajadusel zhetoone eraldada -cool, kasutasin võimalust ja eraldasin sinna aeg ajalt võidetud zhetoone. Hiljem anti letist nende vastu 170 dollarit. Leedukas, oli oma alginvesteeringu tagasi saanud niiet see summa jäi mulle – cool 🙂 Olidki näpud põhjas tegelt.

5 thoughts on “Kasiino tulu

 1. Õnneseen!

  Kas need kasiinod on seal uhked (ameerikalikud) või sellised nagu meil olid siin iga nurga juures? PS. Nüüd masu tingimustes need kasiinod siin sulgevad hoogsalt uksi.

 2. Ma ei tea tegelt kuidas need Eesti kasiinod seest välja näevad. Ameerika omadest ma isegi ei tea kuidas nad väljast paistavad. Aga see kus me siin käisime oli küll päris uhke. Aga mitte nii vinge nagu filmides nähtud…

 3. ok, õnnitlen! Palju see meie rahas kokku teeb, ei viitsi rehkendada. Loodan, et see siiski ei jää kripeldama ja tihti sinna sammuma ei ahvatle.

 4. Et siis 1932.15 krooni.

  Ei usu, et kripeldama jääb. Mul oli lõpuks mängimisest nii kopp ees, aga ootasin teiste jargi ja siis toksisisn edasi.

  Kasiinosse tagasi, võib juhtuda, et lähen – sama põhjusel, mis eelmine kordki: Suurt raha kulutamata süüa-juua.

  Leedukatel on mingi nipp kuidas seal käia ja mängida nii, et ei võida ega kaota vaid sama raha saab tagasi kui isu täis. Nad proovisid mulle ka õpetada aga nagu näha ei saanud selgeks.

  http://coinmill.com/EEK_USD.html#USD=170

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *