Kelleks kyll saada kui ma ykskord suureks kasvan….?

Paar päeva enne laste juurde kolimist viidi yheks minu hoolealuseks saama pidanud papagoi mingi infektsiooniga loomaarsti juurde. Eile helistas loomaarst, et papagoid päästa ei 6nnestunud, mist6ttu l6ppes minu eilne tööpäev juba kell 14.30 – sest tuli ju minna ja kindlaks teha, et papagoi t6esti surnud on. Nimel teadis autojuht rääkida, et teinekord v6ib Ghanas juhtuda, et loomaarst helistab, et patsient on surnud ja juba mahagi maetud aga tegelikult viiakse terve loom kas oma koju mängida v6i myyakse edasi. Seega lapsed koju, mina nendega sinna ja autojuht loomaarsti juurde. Niipalju siis shoppamisest.

Seega, poe tiir on plaanis täna – r66m näha, kuidas laste kasvatamine yldse minu töörutiini ei sega. 🙂

9 aastane Cheleste on nyyd suur Sim City fänn – no tore, aga millega siis mina aega viidan kui tema minu läpakas mängu toksib????? No t6esti – ei olnud vaja ju talle näidata, mida ma seal arvutis teen.

Eile6htune vannitamine ja magama minek läks m6neti lihtsamalt kui päev varem. Lapsed seekord ei kakelnud ja teenijannagi jäi oma osasit ilma. peale 21 tuleb Chelesteja teatab, et tema ei taha seal teiste juures magada ja yksi tema kardab – nemad segavad. Ok. Ma sellest saan täiesti aru – kaklevad 6de ja vend samas toas segaks mindki. Luban tal jääda enda tuppa. Teised lapsed veel myttavad toas ringi aga otsustasin sellega tegeleda hiljem ning kaon dushi alla. Uuesti magamistuppa laekudes leian oma voodist yhe lapse asemel 3 (King size). Aga vähemalt oli sellega jooksimine ja mängimine l6ppenud niiet ma ei protestinud.

Cheleste: “When I grow up, I want to be a vet. Auntie Ethel, when you grow up, who you want to be?”
Alexis: “She is already grown up and she is already somebody, correct?”
Mina: “Correct”
Cheleste: “Oh?!? But, if you get fired, who would you like to become?”

2 thoughts on “Kelleks kyll saada kui ma ykskord suureks kasvan….?

  1. Kui vana see papagoi oli, nüüd 1 hoolealune vähem, mis pererahvas asjast arvab ja kas lapsed väga kurvastasid.

  2. 6nneks ei surnud papagoi minu käe all. Vaid viidi loomaarsti juurde pererahva poolt paar päeva varem. Ei olnud vist eriti vana – minu arust suht hiljuti majja soetatud lind, sest mul ei olegi 6nnestunud teda väga näha. Lapsed ei paista väga sydamesse v6tvat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *