Kes peaks vastutama kliendi turvalisuse eest postkontoris???

eesti post, turvalisus, postkontor

Kas tõesti klient ise??

Äripäev:
“Kurjategija haaras Tallinna Akadeemia tee postkontoris eile pensioni järel käinud vanemalt naiselt talle makstud ligi 5000 krooni ja põgenes.

Postkontori juhataja sõnul juhtus rööv vaid mõni minut pärast postkontori avamist, sel ajal, kui pensionärist naisele raha loeti, võttis umbes 30aastane mees end tema järele järjekorda, kui naine oli raha kättesaamise allkirjaga kinnitanud ja seda üle lugema hakkas, krahmas röövel ligi 5000 krooni endale ja pistis jooksu, kirjutas SL Õhtuleht.

Politsei jõudis küll kohale viie minutiga, kuid röövel jäi tabamata. Juhataja kahtlustab narkomaane ja tema sõnul on pensionäre varemgi röövitud, kuid alles koduteel.

Postkontor pole paraku pank, kus valvekaamera seinal suriseb ja kõike jäädvustab. Seega pole kurjategijast ka ühtegi ülesvõtet. Ainult pealtnägijate tunnistused.

Eesti Posti kõneisiku Kaido Padari sõnul vanamemmele penisoniraha uuesti ei maksta. Eesti Post ei eita, et eilne rööv oli viimase paari kuu jooksul juba teine samalaadne juhtum, eelmine kord rööviti pensionärilt raha Kopli postkontoris.

Et niimoodi siis. Minu meelest täiesti ennekuulmatu, et seisan telleri/postitöötaja leti ees ja kui raha tõmmatakse ära minu, mitte postitöötaja käest siis järelikult olen ise süüdi??? Ma saan aru, et peale kontoris väljumist pole enam nende mure, mis must edasi saab. Mis kuradi suhtumine see on postkontor pole pank kus kaamera seinal suriseb – delegeerigu siis pensioni väljamaksmine täielikult pangale, kes oma klientide kaitsmisega hakkama saab!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *