Korpulentne Daam ehk 28 +0

“Te ootate ikka last jah?” Küsib assistendineiu minu kaustikut lapates arsti ukse taga.

Eks ta on jah nii, et mõne riietusega ma paistan välja pigem korpulentne kui lapseootel. Hehhe 🙂 roheluses, väliresto, aafrika, accra, west-legon, baaris

Seega näiteks kliendi kohtumistel kannan teadlikult veidi lohvakamaid riideid vältimaks küsimusi teemal, kes nende kodulehekülje eest siis hoolt kannab kui ma Eestisse sünnitama lendan. Hoolimata faktist, et Eestis internetiga palju paremad lood on, tunnevad osad kliendid endeid veidi kindlamalt kui ma ikka siinsamas Ghanas kohapeal olen.

06.09 pakingi Ghanas mõneks hetkeks pillid kotti ja lendan Eroopasse. Siis valin ilmselt küll selga midagi liibuvate rõivaste valikust (lol). Nimelt paljud, kes siit rasedana reisinud muljetanud, et küll oldi nende suhtes tähelepanelikud. Kellele oli toodud esimesest klassist koogikesi, kes sai suurema jalaruumiga tooli (mitte, et jalad raseduse ajal kuidagi kasvaks aga noh…), kelle tavaklassipilet vahetati tasuta välja äriklassi piletiks…. No ma tahan ju ka kõike seda: Kooki ja jalaruumi ja äriklassipiletit!

Niiet, liibuv kamps selga ja kõht kikki! Varsti näeme!

pilt, rase, paks, lapseootus, 28nädalat,
28 + 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *