Lahkumisavaldus laual ja…..

See, et me päris igavesti lastega Aafrikasse ei jää oli juba mõnda aega selge. Algne plaan oli, et Euroopasse liigume umbes selleks ajaks kui Silver esimesse klassi hakkab minema.

Viimastel nädalatel on aga tulnud nendesse mõtetesse suur pööre! Aafrika on endiselt tore ning kohtleb mind ja abikaasat hästi aga kahjuks meie lastele see kliima ei sobi.

Seega sai paar päeva tagasi tööl lahkumisavaldus esitatud ning tasapisi oleme hakanud abikaasa viisa asju ajama.
Jaanuari esimesel nädalal tahaks siit päikese alt Eesti tuisu kätte lennata.

Tööd mul seal hetkel pole. Abikaasal ka pole. Aga ühel hetkel kunagi tuleb ju alistada… Küll selle töö ka leiab.

Tagalat olen pisut kindlustanud nende intereti sissetulekutega. Freelancer portaalis olen nüüdseks tegutsenud täpselt kuu aega. Hetkel käsil s projekt ning esimese kuu sissetulekuks 100 dollarit. Ei nojah 100 dollariga ära ei ela. Aga abiks ikka. Ma mõtlen, et kui mul päris tööd ei ole siis on mul ju ka rohkem aega seal portaalis tegutseda….Praegu olen ma seal ikka väga passiivne, tegelen vaid õhtuti peale tööd paar tundi ning projekt millega tegelen on ka mitte seal mu enda otsistud vaid esimene tööandja tuli mu juurde tagasi et tal nüüd järgmine veeb käsil ja tahab, et mina andmed sisestaks….

Samal ajal olen sealt leitud ühele Briti kutile “Virtuaalne Assistent” – 5 päeva, 50naela. Pole paha ju? Ajaliselt kui mul põhitööd poleks võiksin ma virtuaalne assistent olla korraga 3-4le inimesele….
Niiet jaa – see siis üks minu elatus ideedest.

Lisaks on mul veel Osaühing ning veebi meisterdamise oskused – miks mitte proovida Jaanaris Eestis hoopis oma firmale müüki teha?

Sellised alternatiivid siis seniks kui põhitööd pole… Küll me hakkama saame!

Esialgu peatume ilmselt Pärnus – rendime just ajutiselt talvel tühjana seisva suvekorteri – selleks perioodiks siis kus me alles otsime ja vaatame mis linna pikemas perspektiivis paika jääda. Vähemalt olen ma tulevasteks tööintervjuudeks sobivas riigis…Eri linnade vahel logeerimine ei ole probleem.

Ma olen mõelnud ka hoopis kuskile väikelinna või alevisse korteri ostmise peale – kui seal vaid tööd saaks. Lastel just maal tore kasvada ju….

Niiet tööpakkumisi erinevatesse linnadesse ja alevitesse võib siiapoole teele saata.

Minu koju pöördumist on võimalik veel toetada tellides teenuseid vot sellelt aadressilt: http://www.netileht.com/

Talvel näeme!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *