Lõpetaks nüüd selle laisk olemise ära….

Ghanas ma hullult jaksasin sebida igast asjadega. Tööl käisin täiskohaga. Lõunapausidel ja puhkepäevadel sibasin OK Accra klientide vahet. Siis õppisin veel animatsiooni ja tegin niiöelda haltuurat mingitele ehitustegelastele, kellel oli 3D plaane vaja – seda küll töö ajast või õhtul kodus kui lapsed magasid.

Animatsiooni projekte tegin üldse pool öösel – siis oli hea arvuti ööseks renderdama jääta. 

Mul siis oli ju töövahendiks vana Toshiba, millel vaid 4Giga RAMi ja mis kiiremate 3D renderduste peale vaikselt suri. Aga no jaksasin ja viitsisin ja õppisin kogu aeg midagi juurde.

Siis otsustasin Eestisse ära tulla ja esialgu ei arvanudki, et siin nii kiiresti töö leian ja mõtlesin, et hakkangi hoopis rohkem oma disaini projekte arendama ja neid müüma.

Soetasin uue arvuti, millel RAMi lausa 16Giga – jah 4 korda rohkem kui mu vanal masinal. Pärandasin Toshiba abikaasale. Eestindasin oma kodulehe ja SIIIIIIS…… ei teinud mitte midagi.

Ma pole oma vingele arvutile (mille kohta enam ei saa öelda isegi uus, sest ta sai äsja aastaseks) isegi photoshopi installinud. 3D programmidest rääkimata…..

Duuuh!

HTML lehe WordPressiga sidumise pidin ju ära õppima!

Ma ei saa aru, kas ilm on hall või milles asi aga no reaalselt ongi nii, et ma lähen ise magama suht samal ajal kui lapsed. Samas kui vanasti sai poole ööni arvutis koodi kirjutatud ja animeeritud. Hommikul läksin tööle ja polnud mingit häda.

Nüüd on mul ju lausa selline töö, kus väga palju vabasid päevi, et teoreetiliselt aega oleks asju teha aga….. bööööööööööö!

Ei viitsi, ei taha, ei oska….

Abikaasa palus mul endisele Ghana ülemusele üks kodukas teha – ma kukkusin kohe vinguma, et ei saa ja pole aega ja ei oska ja…… samas kui “Vana mina” oleks õhinaga arvuti taha istund ja tegutsema hakanud.

Siis kui abikaasa mul üks uus OÜ palus regada sai ta umbes sama vastuse et viu viu viu ving ving ving niiiiii raske on… No ei ole ju tegelt. Üldse ei ole – kõik on vaid kätte võtmise asi.

Ja nagu sellest veel vähe oleks hakkavad juba uued Pärnu tuttavad ka mind motiveerima, et ma võiks ikka uimerdamise ära lõpetada ja ennast kätte võtta!

Niiet väga ei paista valikut olema. Kuu aega olen kalamaksaõli ja D-vitamiini näost sisse ajanud. Liibanonis sai ka veits ennast laadida  – seega ongi vist kõige tagumine hetk tööle hakata. Enne kui see Liibanonis kogutud energia meie halli ilma sisse ära eksib.

Homme, viin lapsed lasteaeda. tagasi magama ei lähe. Ja vaatan sellele paganama PHP koodile otsa ja proovin ennast sealt läbi närida ja asjad tööle saada.

Oeh ……või peaks juba täna õhtul tegutsema hakkama? ……. ah ei viitsi…… (no vot nii a läheb eksju :))

ety

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *