Mänguväljaku päev///Playground day

Mänguväljaku päev Playground day
Yks vahva asi lapsevanem olemise juures on kindlasti, see et kui keegi näitab pilti vahvast mänguväljakust, võin ma hõigata “Wooow, selle peab küll nädalavahetusel järgi proovima” ilma, et keegi mind imelikult vaataks.

Nüüd, kus me nädalavahetusi enam basseini ääres ei veeda, oleme sagedased külalised mänguväljakutel. Tavaliselt käime Accra Malli vabaõhu mänguväljakul, kus lisaks batuutidele ja mängunurkadele leidub ka elektroonilisi autosid, millega Silver armastab mööda platsi ringi rallida ja vahva helikopter – ehk kolm minutit põrisevat kõigutamist.

See nädal postitaks aga üks lapsevanem meie Ghana rahvusvaheliste lastevanemate klubi facebooki lehele vahva pildi mänguväljakust, mis minu kodule on õige lähedal.

Pikka mõtlemist polnud ja otsustasime koha järgi proovida. Eriti vahva oli ettevõtmise jurues see, et saime punti veel kaks perekonda meie facebooki grupist.

Legoni kaubamaja mänguväljaku juures on vahva veel see, et ta on üleni siseruumides. Seega praegusel külmal ajal just mugav koht mängimiseks. Jah külmal ajal – praegu on vihmaperiood ning täna näiteks oli õues lühikese käisega täitsa jahe – mis sest, et Aafrika 🙂

One cool thing about being a parent is that when somebody shows a photo of new cool playground I can shout “Woow I am gonna check this out soon!” without anybody lookign wird towards me.

Now whenwe are not spending time on poolside on the weekends we regualry visit public playgrounds instead. Usually I have taken my son to the Accra Mall outdoor playground where they have trampolines and playcorner as well as electric cars that Silver loves.

But this week one paren in our Expat Parent in Ghana facebook group shared a cool photo of a new playground quite close to my area. And yeah we went to check this out today. Got some two more families from the Expat Parent group to join and that was great!

This playground is fully indoors – and I love that. On hot days (December-February) it wont be too hot and its cosy also on the cold period. Yes we have cold period in Africa. Right now is rainy season and I must say – today when catcing a taxi I felt quite chilly with my short sleeves. My son had no problem – he was wearing outfit suitable for early autumn or srping in my country – lol

2 thoughts on “Mänguväljaku päev///Playground day

  1. see oli vist lastelaulu postituse juurde mõeldud kommentaar aga jah usk on Ghanas ülitähtsal kohal ja selle teemaline ajupesu hakkab juba lasteaias. 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *