Midagi nii lolli pole ma ammu lugenud:

Jutt siis sellest artiklist

Kes iganes selle “hiilgava blogi” autor on pole ilmselt Lääne-Aafrikas käinud. Ega ta vist ei julgekski tulla…

Aga Ghanas ollakse Ebolast ikka väga teadlikud. Ma ei ole kohalikest muidu üldse väga heal arvamusel enamasti aga nii lolliks ei maksa neid ka tembeldada.

Ghana meedias on suured Ebola teavitus kampaaniad. Teatakse haiguse sümptomeid, kuidas see levib ning kuidas selle eest kaitsta.

On läbi viidud ka tänava küsitlusi ning tulemused näitavad, et teavituskampaaniad on oma töö hästi teinud. Vaid mõni üksik usuhull arvab, et ta ei pea enda kaitsmiseks midagi ette võtma, sest jumal aitab. Vaid mõni üksik eks.

Ja noh ju mõni üksik arvab, et see Ebola on ameeriklaste välja mõeldis. Aga lolle on ju igal pool. Ka Eestis. Näe – üks neist suutis mingi jobu sõnadest tuletada artikli “Ghana: Ebola Ei Ole Päris Ning Ainsad Inimesed, Kes On Jäänud Haigeks On Need, Kes Said Vaktsiini Süsti Punaselt Ristilt”

See, et Ebola ei ole päris pole kindlasti Ghana rahva arvamus, need on vaid ühe seal elava tähelepanu vajaduses oleva tropi sõnad!!! Lähemal uurimisel tundub ka see Nana Jovaun Kwame suht välja mõeldud tegelane olevat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *