Mis sellel Googlel nüüd hakkas?

Minu seniajani vaieldamatu lemmikbrauser oli Google Chrome –  Uudne, Moodne ja Mugav. Nüüd viimasel ajal oma blogi külastades olen leidnud OMA blogi esilehelt reklaame??? All väikselt kirjas “ads not by this site” Damn Right et mitte, selle saidi reklaamid – pole ma ju miskit siukest oma lehele toppinud. Kui blogi avan Exploreri või Mozillaga on kõik norm –  ei ühtki üleliigset reklaamipiuksu.

Mõned päevad tagasi tahtsin Rentsi tulekahju postitust lugeda ja jälle reklaamid. Kurja! Eriti närvidele käis kast, mida kuskilt nurgast kinni polnud võimalik panna, keset tekstiala. Nihutada paremale ega vaskale teda ka ei saanud – lihtsalt ilutseb teine keset kõige põnevamat kohta ja nõuab et ma viite õunakest tulistaks. Arrrrrrrgh! Lootes, et nii ma sellest lollakast postitutse lugemist takistavast kastikesest lahti saan hakkasin õunakesi kõmmutama. Peale neljandat õuna kui juba lootusrikas lõpp lähedal paistis kiilus kursor kinni ja nii ma seda viiendat sihtmärki kätte ei saanudki.

Vihastasin ennast seaks, uuendasin Mozilla  ja lugesin selle abil ja reklaamivabalt postituse lõpuni. Bye -Bye Google Chrome!

Ka Rentsi blogis olevatel reklaamidel oli all peen kirje et need selle saidi poolt ei ole seal mitte. Aga kelle poolt siis? Google’i?

Kas teistel ka sellist jama on Google Chrome’iga ette tulnud? Või on ehk tegu mingi regioonipõhise anomaaliaga???  Igal juhul minu poolt  Chorme’ile kõvad miinuspunktid ja edaspidi kasutan Mozillat! Urrr!

4 thoughts on “Mis sellel Googlel nüüd hakkas?

  1. kas sa Adblocki ei kasuta? mul ka Chrome, aga ühtegi reklaami ei ole ei siin ega mujal saitidel, isegi Facebookis ei näe reklaame teine hea leiutis on Google Reader. sellega on ainult lugemisrõõm ja ei tea isegi blogi väljanägemisest midagi (mind KOHUTAVALT häirivad musta tausta ja heleda fondiga blogid, silmad hakkavad lausa virvendama. readeriga on kõik nii kuis hea).

  2. Adblocki pole kasutanud – tol vihastama paneval hetkel proovisin küll nii siit kui sealt nurgast reklaami kinni keerata aga tulutult. Mozilla Updatemine käis kuidagi hõlpsamalt ja ei miskit reklaami niiet nüüd olengi Mozilla usku 🙂

    Readeri osas – olen kuulnud, näinud ja proovinud aga mulle kuidagi meeldib vanamoodsalt lehelt lehele klõpsida, isegi kui sekka viskab neid tumedatausta ja nt erkollase tekstiga silmavirvendusi 🙂

    Aga tänud vihje eest – kui ühel hetkel Mozilla üle viskabotsin selle Google AdBlocki üles. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *