Nanny!!!

Jah minust saab nyyd lapsehoidja. Laupäeva hilisohtul s6idab minu ylemus naisega kolmeks nadalaks L6una-Afrikasse ja jätab mulle kantseldada 3 ryblikut vanused 7-11 aastat, papagoi ning koheva kassi.

Kolin siis nende häärberisse reede 6htul peale tööd. Juuni l6puni kaivad lapsed veel koolis – appppiiii, mism6ttes ma pean saama kolm last ylesse, riietatud, söönuks ja j6udma enne kella 8t hommikul kooli viia???

Aga see pull kestab vaid 4paeva – huuh – siis tuleb koolivaheajale minemise aktus, kus lapsed peavad kandma “erilisi” riideid ja mina kui “lapsevanem” kohal olema ja pilti tegema.

Minu do not forget list – koosneb esialgu 17nest yliolulisest punktist.

Ei ole nii, et ma jäin ylemuse perele silma kui eriti vastutustundlik ja eriti teadlik lapsehoidja ja siis nad kohe minu sellele ylessandele valisid. Tegelikult pidi lapsehoidja saabuma Barbadoselt, kust lapsedki pärit on. Tsikk pidi laekuma eile aga juba nädalaid polnud temast miskit kuulda ja ei laekunud ka eile postiivset telefonik6nest stiilis “ma nyyd lennujaamas”

Ja nii ma selle taaga enda kaela saingi.

Niiet kallid s6brad Veenuses – ma ei tule teiega enam jalkat vahtima. Ja Ioanna ja Aqua ja Emma – sorry, kuid Bojo beach ja Kokrobite – heeh kunagi hiljem. Ja kuum Liibanoni kutt – ära mind oma bowlingu tiimist l6plikult maha kriipsuta – I’ll be back after three weeks 😉 Mul lihtsalt tuleb vahele kolm kainet nädalat basseini veerel. Jah, just bassa ääres on k6ige kindlam see aeg mööda saata – peab ju jälgima, et lapsed sisse ei kukuks v6i midagi… 🙂

2 thoughts on “Nanny!!!

  1. aga need päevad oled siis oma nn põhitöölt ära! Loodetavasti makstakse nende hoidmise eest piisavalt. Hoian põialt siis, oled ju see aeg peaaegu minu kolleeg. Edu sulle nende väänikutega!

    1. Noh ylemuse naika on minu yks parimaid s6brannasid siin niie traha, ma nende hoidmise eest ei kysi. Elan lihtsalt mugavas majas kellegi teise kulu ja kirjadega ning L6una-Aafrikast on kingitust oodata. Oma p6hitoolt ma päris ära ei ole. AGA M6ningate mööndustega viibin siin kyll – täna laekusin pisut peale 10et kuna koolis toimus midagi lastevanemate koosoleku taolist ja oli vaja iga lapse kohta tagasisidet saada ning eksamitulemusi uurida. Viimane aeg oli teada saada ka hoolealuste nimi. “Miss Consalez, Miss Consalez, Vabandage kas teie ei ole siis Miss Consalez?” Ei kohe kindlasti mitte!” “Aga esindate vähemalt?” “Ei, ma esindan Gerathey” “Alexis ja Cheleste ei ole siis teie?” “On………………….” Piinlik, aga mul ei olnud 6rna aimugi et mu s6branna esimene abikaasa portgaallane oli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *