Neiu teie helmed paistavad!

Brasiilia tsikk ostis endale väga ilusa pärliketi. Too pärlikett on mõeldud vöökoha ümber kandmiseks. Nimelt jälgivad Ghana neiud/naised selle abil kaalu/vöökoha ümbermöödu muutust. Seod aga keti endal ymber kõhu – kui pitsitama hakkab oled juurde võtnud, kui allapoole vajub oled salenenud – timmid aga keti uuesti parajaks ja jälgid edasisi muutusi. No Tatjana ostis need helmed, mitte niivõrd kaalu jälgmiseks vaid Aafrikapäraselt ilus olemiseks. Aga ta teadis vähemalt kuhu need helmed endal topppida – ümber vöökoha siis. Mina olin enne seda oma võhikluses enda helmeridu kaelas kandnud. Pisut pikk ja robustne kaelakee jaoks tundus see ostes küll – aga “noh Aafrika”-mõtlesin, ning keerasin sõlme otsa, et veel ägedam olla. 🙂 Juhtub.

Enivei, välkus siis Tatjana oma helmestega Kokrobite vahet – spetsiaalselt madala värvliga teksad jalas ja napp särgike seljas, et oma uut kaunistust eksponeerida. Ja tema pärlid olid tõesti vinged!!!

Yhtäkki jooksib meile Järele ähmis mammi lapsega “Miss, Miss… your beads are showing!!” Ning enne kui me probleemi sisust aru saama hakata jõudsime asus heatahtlik külaelanik Tatjana särki allapoole sikutades valge neiu piinlikku äpardust likvideerima. 🙂

Nimelt ei ole need pärlid mõeldud kõigile näitamiseks, olgugi et ilusad. Vaid tegu on väga intiimse ehtega, mida ainult kandja partner imetleda võib 😛

4 thoughts on “Neiu teie helmed paistavad!

  1. nojah tõlke või tõlgendamise probleemid!! Kuidas kellelgi, aga eks ta ole, et kohalikke tavasid ja arusaamu poleks paha teada küll enne kui eputama lähed.

  2. Mul 6nnestus siin tüüpi 1.5 aastat elada kui sellest kuulma sain. 🙂 Ega nad müües ju muud juttu juurde ei räägi kui “very beautifu! veeeery beautiful!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *