Otsime ilusaid tüdrukuid – KIIRE!

Nii, mina lähen laupäeval Ghanasse tagasi ja võtan endaga kaasa ühe Eesti neiu, kellele seal tööd pakutakse!

Aga veel oleks vaja – just neide ja väga ilusaid! Ahjaaa Inglise keelt peaks ka hästi oskama!

Töö oleks siis ilusalongi toodete turundamine. Mingi Hollywood Style nimega sari, mida vaja müüa siis. Kontor saab olema ikka selles samas minu ülemuse ärikeskuses http://www.amirhotelaccragh.com/ ning majutussealt mõnisada meetrit eemal töötajate hostelis. Palk 800-1000 dollarit kätte.

Pilet töökoha poolt ning kord aastas firma kulul ka kodu külastus.

Niiet kui sa oled piltilus ja oskad hästi inglise keelt ning sulle pakub huvi soojamaa reis ning töö ja elamine Accras siis saada oma PILT ja miks mitte ka inglisekeelne CV aadressile ethelkxxk@gmail.com.

Kui jõuad teha kiirreageerimist siis lähme koos laupäeval aga kui läheb veits rohkem aega saab hiljem järgi tulla! Aga muidu jah sealtpoolt loodetakse et äkki saab juba laupäevaks kamba kokku. Vaja kolme inimest!

4 thoughts on “Otsime ilusaid tüdrukuid – KIIRE!

  1. Nii nadi palga eest musta põrgusse??? Kas pakkuja on ise naiivne või usub, et Eestis on lõputult naiivitare??? Ainult väga rumal või väga meeleheitel tüdruk läheb sellise nõdrameelsetele mõeldud kutsega kaasa! Piltilusa tüdruku jaoks peaks selline raha tulema mitte kuus,m vaid tihedamini kui kord nädalas. Sorry mu otsekohesus, aga nii see on.

  2. Kiire on sellepärast, et tore oleks koos minna ja ise lendan sinna Laupäeval. Kui nii kiiresti reageerida ei jõua saab hiljem ikka.

    Palka mina ise nadiks ei pea – elamiskulud ja lennukulud on ju kaetud. Pigem võiks seda hoopis võtta toreda võimalusena ilma näha – tasuta lennureis Aafrikasse kus sul on tasuta majutus ootamas ning jalutuskäigu kaugusel töökoht MUGAVAS kontoris. Kui juhtub, et ei saa tööga hakkama ja ilutoodete müük ei edene vms siis kaotajaks jääb ju minu ülemus – tema on ju see, kes investeerib lennupiletitesse, viisadesse jne.

    Minu meelest kellegile, kes parasjagu tööl ei käi on see väga hea pakkumine. Aga seda on mul küll ainult hea meel näha, et Eesti tööturul on olukord niipalju paremaks läinud, et 800-1000 dollarilist netopalka nadiks peetakse! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *