Otsin tööd :)

Hehhee… lähiajal on lootust ehk ühe Poola kaubalaeva peale hääletada ja sellega koju sõita!!! Wow – ma ei jõua ära oodata, millal ükskord Euroopa kultuuriruumi saab!

Igastahes lootuses, et laev mind ikka peale võtab ja ma usun et võtab, sest Välisministeerium lubas aidata veenda, alustasin Eestis taas tööotsinguid. Päris põnevatesse kohtadesse olen juba läbi CV Online’i avaldused teele saatnud – näis kuis läheb.

Tööd otsin Eestis või kusinages ümbruskonnas kuhu bussi või laevaga sõita saab. Esialgu nii 🙂

Link minu CV-le

5 thoughts on “Otsin tööd :)

  1. No edu! Arvasingi, kuna olid nii kadunud, et oledki juba laeval! Jõuad ehk veel siis, kui meil on soe – ei pea liiga suurt temperatuurivahet taluma!

  2. Kodak – kindlasti vastav märge blogisse ilmub kui laevale astun ja üldse katsun võimalikult täpse ülevaate anda sündmuste käigust.

    Eve – kui kõik läheb nii nagu mina loodan, siis vist jõuan täpselt sel ajal kui ilmad külmaks hakkavad minema. Laev esimestkorda tuleb Ghanasse Juulis ja siis saab kapteni/laevafirma kontaktid ning asuda läbirääkimistele, mis tingimustel nad mind peale võtavad ja kui palju maksab jne. Ja siis järgmise tiiruga katsuks sõitma hakata. Järgmise tiiruga seepärast, et Eestis ka stardiraha ju vaja ja selleks tuleks nüüd paar kuud sihipäraselt palgast raha kõrvale panna ning lahtised veebiprojektid lõpule viia arved koguda. Et näiteks September-Oktoober oleks hea aeg liikuma asumiseks. Seega Jõuluks koju 🙂 Poolas laevalt maha astumine saab ilmselt päris naljakas olema sest talveriideid mul ju siin pole ja seega topin kogu kaasasoleva suveriiete pagasi endale külmakaitseks selga. Lõbus saab see viimased 1000 kilomeetrit olema 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *