Palun küüti!

Kuna, minu Euroopasse naasmine Filipiinide kaubalaevaga on saanud mõningaid tagasilööke (mind laevale võtta lubanud kaptenil on telefon juba pikemat aega väljas) ning Poolakategagi ei lähe paremini (nemad lihtsalt ei vasta mailidele) siis otsin alternatiivset transporti.

Ehk on mõni reisiseltskond autoga siinkandis tiirutamas, kellel minu jaoks pisut ruumi? Ei eeldagi, et see auto Ghanast peaks läbi tulema – hea kui saaks liituda kuskilt ümbruskonnastki – Nigeeriast, Malist oleks juba piisavalt lähedal.
Või teab keegi mõnda vahvat laevaseltskonda või kaubalaeva kaptenit kes siin kandis liikvel?

Augusti jooksul saan omale passi ja mingeid immigratsiooniprobleeme minu punti võtjad kartma ei pea.
Autoga liikujatele julgen ennast soovitada kui head navigeerijat! Kahjuks jah rooli keeramisega ma abistada ei saa aga kaarti loen nii mis mühiseb! 🙂

Ei ole oluline, millisesse Euroopa punkti laev või auto viib, sest Euroopast on juba bussidega Eestisse liikuda maru lihtne. Aafrikas on selle bussiliiklusega kehvemini – just see osa, mis puutub nüüd Bamakost (Mali pealinn) edasi põhja poole liikumisse.

Ma olen valmis liikuma asuma alates septembri keskpaigast – ning mida varem seda parem!

4 thoughts on “Palun küüti!

  1. Võib proovida, või otsida kohapealt mõni poolakas, kes saab tõlkida, sest need programmid annavad teinekord ikka päris vigaseid tulemusi!

    Aitähh hea mõtte eest!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *