Pärnu lapsehoidjad

Kuna minu tööpäevad kestavad kauem kui lasteaed lahti on, ning abikaasa on endiselt tööl Lääne-Aafrikas, siis kasutan tihti lisa abi, et lapsed hoitud oleks sel ajal kui mina tööl.

Ema aitab kõige rohkem muidugi. Aga tänapäeva vanaemad ei ole mingid kodus istujad ja sokikudujad, kel muud targemat teha pole kui lapselapsi vaadata. Vot meie peres on ka nii, et ema igati tegus. Käib lasteaias tööl, teenib lisa majahoidjana ning õhtuti tegeleb tantsimisega. Küll tantsib ise Pärnu Showtantsu pundis Kelmikad Mannikesed, küll õpetab rahvatantsu teistele huvilistele. Tänagi tuiskab kuskile linnast välja esinemisele….

Seega lisaks emalt saadavale abile, ostan sisse veel teenust Agentuurilt Pärnu Lapsehoidjad. 

Pärnu Lapsehoidjad on tegelikult üsna uus ettevõte ja asutatud just noore üksikema poolt, kes nägi linnas vajadust lastehoiu teenuse võimaluse järele just väljaspool lasteaia lahtioleku aegu.

Sest noh olgem ausad – kui palju on meie linnas neid kontoriametnikke, kes käivad tööl kaheksast viieni? Suur osa lapsevanemaid töötab kaubanduse või teeninduse sektoris ning kaubanduse ja teeninduse sektoris töötamine tähendab seda, et sa ei jõua oma lapsele enne kella 18t lasteaeda järgi.

Siis kui ma alles tulin Eestisse oli Pärnu Lapsehoidjate Agentuur alles väga pisike ja neil ei olnud minule hoidjat pakkuda nii tihti kui mul vaja oleks olnud. Nimelt hakkasin ma tööl käima siin veel enne kui Sahar Marie sõimerühma ealiseks  sai ja seega vajasin algusaegadel lastehoidu, mitte paariks tunniks õhtul, kui lasteaed kinni on, vaid ikka terveks tööpäevaks.

Või vähemalt seniks kuni ema tööpäev lasteaias lõppes. Ja siis suunas Pärnu Lapsehoidjad Agentuuri esindaja mind ühe teise vahva neiu juurde, kes mind hädast välja aitas. Aga nüüd olen otsaga tagasi teenust ostmas Agentuurist Pärnu Lapsehoidjad.

Agentuur on vahepeal kasvanud ning nüüd on seal juba terve ports lapsehoidjaid tegutsemas. Ning meie pere suhtlebki seal kahe hoidjaga. Kui sellel, kes tavaliselt minu lapsi hoiab, ei ole võimalik tulla, on kohe asendaja võtta. Ja lapsed klapivad väga hästi mõlema hoidjaga.

Mulle meeldib see, et kui mingil põhjusel ise ei saa klienti aidata siis on ettevõtjal julgust see klient vajadusel konkurendi juurde saata. Nagu minuga kevadel läks. Sest näe –  nüüd olen ma ikkagi tagasi algallika juures :).

Siis kui SEBs laenunõustamisel käisin, siis ka nõustaja julgustas mind võtma pakkumist ka konkurentide juurest sest arvas, et väiksemad pangad Krediidipank ja Citadele võiksid mulle suuremat summat võimaldada.  See andis hoobilt tollele nõustajale minu silmis pluss punkte –  et ikkagi inimene, ja soovib mulle/kliendile parimat.

Pärnu Lapsehoidjad Agentuurile aga soovin uueks aastas palju kliente ja jõudsat kasvamist, et aasta lõpuks võiks sama katuse alt olla välja kasvanud ehk ka filiaalid Tallinna Lapsehoidjad ja Tartu Lapsehoidjad 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *