Presidendi ja Parlamendi valimised

Homme on meil Valimiste päev.  Viimane paar nädalat on meie vaikse naabruskonna rahu häiritud – NPP ja NDC lippe lehvitavad ja konstantselt tuututavad mootorrattad ning autod tiirutavad päev läbi.  Sekka veel paar kõrvulukustavat hip-hoppi mängivat lahtist veoautot mille kastides hiigel kõlarite vahel pidutsev emba-kumba parteid toetav rahvahulk.

See ongi valmised Ghana moodi!

Ei mingeid konkreetseid valmislubadusi või loosungeid – otsustame aga selle kasuks kes rohkem müra ja pidu teeb. Ses mõttes et minu jaoks Slogan “Vali NDC ja kõik saab olema hästi” ei kvalifitseeru valmislubaduseks. Duuh! Oleks see siis vaid päeval – oh ei! Ka öösiti panevad oma pummelungi. Kui ma siin valmisõigust omaks siis ilmselt oleksin läinud südaöösel uurima kumb partei minu und rikub et siis teada kelle poolt mitte hääletada. Kahjuks oli heli kvaliteet nii halb et ma ei kuulnud välja kumma kandidaadi nime karjuti. Minu kõrvu kostis vaid müra.

Paistab aga et vastaskandidaati mustata on lihtsam kui ennast kiita sest see nädal  on Mahama toetajad tulnud välja päris konkreetsete loosungitega  seda aga mitte enda toetuseks vaid vastaskandidaadi mahategemiseks?

 

corrupnana

down_Nana

maha nana

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *