Salam-Silver ootab lund

Minu käest on palju küsitud, et kuidas peale Aafrikast tagasi Eestisse kolimist lapsed kliima muutusega harjusid ja mida nad lumest arvasid.

Talvel mängisid lapsed lumemänge sure rõõmuga ning kaks viimast hommikut on andnud kinnitust, et vähemalt Salam-Silverile lumi meeldis.

Nimelt seoses sellega, et ilmad külmemaks on läinud otsisin lastele välja kindad.

Silverile seostus kinnas kohe lumega. Ta kahmas kindad mul käest ja tormas trepist all aise õhinal seletades. “Woooow Lumi, lumi valge! Lumi tuleb” Väljas aga ootas teda pettumus – ei mingit lund. Ta jauras eile terve tee lasteaeda, et lumi peab tulema ja tahab palli teha.

Täna täpselt sama lugu. Riietasin lapsed lasteaeda minekuks, otsisin välja kindad ja Silver hakkas kohe rõõmuga kindaid kätte toppima ise seletades, et lumi tuleb alla ja Silver tahab palli teha 🙂

AWWWWWWWW 🙂

Täna jällegi jäid lume pallid tegemata. Aga nüüd ei jää muud üle kui talve oodata, loodetavasti ei kao vahepeal lapsel see lumevaimustus ära kui saab selgeks, et kindad aetakse kätte ka rõveda ja märja sügise puhuks. 🙂

lume pall, lumi, talv, araabia lapsed eestis, tagasi eestis, pere
Silver näitab väiksele õele kuidas lumest palli tehakse

 

 

 

4 thoughts on “Salam-Silver ootab lund

  1. Nüüd tuleb lastele tutvustada sügise toredusi – värvilisi lehti, kastanimune ja tammetõrusid.
    Loodetavasti tuleb lumi ka kunagi.

    1. Misasi on Kosher toit? Söövad sama sööki mis ma ise. Tavaline Eesti toit lihtsalt sealiha asemel kokkan kastmed veiselihast. Marie on jah paksuke natukene – ta paras õgard. Silver aga on pikk ja peenike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *