Hansa vs SEB – 3:2

A.Le Coq Arenal peeti Eesti krooni sünnipäeva nagu ikka: tordi asemel jagati jalgpalli kahe nüüdseks siis ka Eestis tegutseva Rootsi panga vahel: Hansa versus SEB! Eriline jalka-fänn ma pole, aga see neljapäeva õhtu oli mul juba varakult lukus: peale tööpäeva lõppu omadele kaasa elama!

Viimane töönädal SEB-s aga võttis ebatavalisi pöördeid ning tõstatas mõnevõrra küsimusi terve organisatsiooni, juhtkonna ning universumi kohta. Ja nõnda ta siis läkski, et lahingut vaatama ilmusin Hansa fännisärgis!

Meil läks päris hästi! Või teisisõnu: 3:2 Hansa kasuks!!! 🙂 Esimene poolaeg kulges suhteliselt igavalt – Hansa lõi rutiinselt oma kolm väravat ära ja SEB skoor püsis nullis! Teiseks poolajaks aga sinised hansakad väsisid, rohelised essebeekad seevastu hakkasid pallile pihta saama ja suurem osa mängust peetigi Hansapanga värava aluse sebimise, möödalöökide, jalakrampide ja “katsu pallile pihta saada” karjete tähe all.

Nii et lõpp hea – lõpphea! Ja et aastas korra peetava pankurite vuti skoor viimase 11 aasta lõikes on tänaseks 6:5 SEB kasuks, siis veel häpimat endi võib pakkuda juba järgmine aasta, kui Hansa-SEB sari näiteks viigiseisu jõuab.

2 thoughts on “Hansa vs SEB – 3:2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *