Selfie Session

seebiga pestud juuksed
seebiga pestud juuksed

Hommikul autojuhti oodates – mida ikka paremat teha kui moodsaid Selfie’sid klõpsida?

Hehheee tegelt mul on “vabandus” olemas. 🙂 Nimelt olen viimased nädalad pead pesnud SEEBIGA. Ei mingit palsamit ja tempimist vaid ainult seebiga. Aga asjal on konks – tegemist on Aafrika Musta Seebiga – 100% looduslik toode. Niiet olen ka moodsalt öko nüüd. 

Pean tunnistama, et juuksed püsivad puhtad palju kauem kui muidu. Ma olen ikka see inimene, kes kippus pead pesema iga päev, või äärmisel juhul üle päeva. Ja kui seda üle päeva varianti kasutasin siis olid ikka juuksed kinni ja rasv läikis pealael. Ning enesetunne, nagu arvata võitegi oli suht rõve! Aga ma aeg-ajalt siiski surusin vastikuse alla ja proovisin hoida pea pesemisega pikemat vahet – see juhtus tavaliselt siis kui jälle kuskil õhtulehe Naiste Eris või misiganes portaalis ilmus artikkel või sootus teemal “ära pese pead liiga tihti”! Lõppes, see kõik sellega, et ma lõpuks ikka otsustasin et ah kurja – ma elan Aafrikas – Siinses kliimas EI SAA jätta juustepesul päevi vahele.

Aga näe saab küll – vaja oli vaid loobuda igasugusest keemiast 🙂 Looduslik toode  ja ei mingit palsamit (mis natukene soodustab ka juuste kiiremat mustaks minemist) peale pesu ja 3 päeva saabrahulikult läbi. 4s päev läksid ikka juukse patsi – sest noh pisut rõve ikka hakkas. Aga ma eksperimendi mõttes tegin siiski selle päev 4 ka. Päev 5te ei tule – homme hommikul pesen pea ära  – ma lihtsalt ei suuda rohkem! 

For my lovely English readers:

Just demonstrating how my hear look from day 2 to day 4 after having washed with African Black soap only. No conditioner used also!

 

black soap, herbal soap, must seep, aafrika seep,
musta seepi on liikvel nii tahkel kui vedelal kujul

 

 

4 thoughts on “Selfie Session

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *