Silver ja Marie, mõtteid esimese suure sünnipäeva teemal

Sahar-Marie minisünnipäevad on nüüdseks möödas ning järgmine kuu saab juba tähistada esimest päris sünnipäeva.

Marie beebigrupis on palju postitusi ning arutelusi teemal “see esimene suur sünnipäev”. Külalisi 30 ringis ja mängutoad mitmel perel broneeritud.

Mhmmm ma ei tea, kas ma olen kummaline aga ma küll mängutuba ei broneeri talle, suurt hulka külalisi ka ei kutsu. Silverile ka ei teinud esimest suurt sünnipäeva pidu.

Silver sai peo alles siis kui ta sai 2 aastaseks – kutsusime DJ ja tegime väravad lahti ümbruskonna lastele. Oi neid lapsi sai meie hoovi palju 🙂

aafrika, lapsed, sünna, Silver, 2aastane, sünnipäeva pidu. Aafrika pidu,

sõbrad, pidu, aafrika, ghana, lapsed, sünnipäev

suur sünna, esimene pidu,lapse sünnipäev, Aafrika lapsed

DJ, pidu, Aafrika, lapse sünnipäev,
DJ Silver

Aasta alguses käisin Silveri sõbra 1 aasta sünnipäeva peol. Batuut oli seal, palju rahvast oli, õhupallid, DJ ja vali muusika. Mis päevakangelane tegi? MAGAS! Tal polnud sooja ega külma suurest peost!

Ma arvangi, et nii väiksele suurt pidu teha on nagu “Mismõttes”…

Kui palju ta sellest ise mäletab? Kutsuda inimesed ja kõik möll kellaajaliselt – aga kui pidulisel just siis uni tuleb? Mis teed, äratad üles? No vot selline teismoodi ema olen, et ei hakka mässama nii pisikestele külalisterohke peo tegemisega. 🙂

Mariele meeldib tantsida – vot panengi kodus muusika mängima, just siis kui tal tantsu tuju on ja las raputab peput. Teeme pilti, sööme kooki mängime mänge…. esimeseks sünnaks võiks sellest ju täitsa piisata…?

Koogi peale paneme küünla, mille puhub abivalmilt ära hoopis vanem vend Silver 🙂
Nii läks eelmine kuu minu sünnipäevaga.:)

Silver laulis mulle Pronto restoranis kõva ja selge häälega “Happy Birthday TUUU-NAAA!” ja puhus laulu lõpuks minu eest küünla ära 🙂

Püüdsin hiljuti Sahar-Marie tantsusamme videosse saada aga ei tulnud välja – jäin filmimisega vahele ja Marie tuli hoopis piiluma, mis värk selle telefoniga on:

Ja siingi lõi videolindile jäämisest tulenev rambipalavik sammud sassi:

Aga noh, Ausalt – muidu tantsib küll! Ja jalgpalli taob ka!

————————————————————————————–

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *