So far so good….

Kui me Luciaga minu väliterrassil hommikohvi j6ime laekusid r66msad uudised Burkina Fasost. Dave, (see vaene Ghana poiss, kes hetkel 200 euriga missioonil on) yletas l6puks ometi Burkina Faso piiri ja saatis Luciale oma sealse numbri. K6lab hästi, eksole?!? 🙂

P6him6tteliselt on see tollele poisile “test”, aga ta ise ei tea seda. Kui ta reisilt tagsi j6uab, ilma et ta Lucialt oluliselt palju varastanud oleks sebib Lucia ta endaga samasse firmasse tööle! Loodame parimat.

Eile käisime Ioanna, Lucia, Mohamedi ja Estheriga (Singapuri tsikk) Highgates – uus hotell/restoran kus megahead söögid ja super fotogeeniline baarman. Saime teada, et Singapurlastele ei meeldi Hiinlased Hiinast. Oigemini nad eristavad Hiinlased ja PRC-s (People from Republic of China). Ja PRC-desse nad lihtsalt ei suhtu hästi ja k6ik!

Kalliks läks see Highgates käik. Täna kokkame kodus – minu ja Lucia omas siis ning oleme t6sised ja vaatame, mis me oskame teha veebipoe mootoriga. Tänud Janke lingi ja vihje eest 🙂 Kui me selle äriga biljonärideks saame, ma tulen pudeliga ja Lucia saadab postkaardi! Ausalt!

One thought on “So far so good….

  1. Kui ma Lõuan-Hiina tuuril olin, siis erinevus mandrihiinlaste ja vabamaailma hiinlaste (Macao ja Hong Kong) vahel on suur. See torkas tajutavalt kohe silma kui sai Hiina RV ja Hong Kongi piir ületatud. Eks ideoloogia riigis (sunnitud) elamine on jätnud mandrihiinalste olemusse suure jälje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *