Suur tükk ajaski suu lõhki

Ma lubasin teada anda kui mul see blogiga ratsa rikkaks saamine välja ei tule ja mis siis ikka – löön silmad maha ja tunnistan ausalt, et feilisin täiega.

Et siis selle asemel, et nüüd Veebruaris esimene adsense teenistus välja võtta sain hoopis kahtlase tegevuse tõttu oma konto blokeerituks.  Eks mitmed blogilugejad ikka hoiatasid ka, aga no kas mina kuulasin? Loomulikult mitte – mina olin ikka targem ja lasin omasoodu edasi lähtudes põhimõttest, et kui ei proovi siis ei saa teada ja noh teada ma igatahes sain 🙂

Aga kas ma nüüd annan alla? No seda ka päris öelda ei saa…. nagu näha on uus reklaamipartner leitud ja blogist lisateenistuse tekitamise ideed ma järelikult päris maha pole matnud.

Eelkõige on blogi mulle ikkagi hobi ja palka saan ikka mujalt aga tore oleks ennast tuleviku ootamatuste eest kindlustada sellega, et mu hobi ikka natukene sisse toob. Näiteks võiks blogi teenistuse väljamaksed (oh kui kunagi üldse niikaugele jõuan et see väljamaksmiseks vajalik miinimum summa kokku tuleb) võiks minna hoopis otse kogumiskontole ja seal seista siis mustade päevadeni. Või kuni selle ajani kus ma korterit remontima otsustan hakata.

Ma tahan ju oma avatud planeeringuga elamisse (mul hetkel magamistuba, lastetuba,elutuba ja köök) kõik üks ruum saada liuguksi, selle abil muutakodu natuke vähem avatuks. Noh selliseks, et kui tahan siis on “avatud planeering” ja kui tahan libistan magamistoa liuguksed kinni ja keegi näe mis mul seal toimub…. Ja siis ma tahan ripplage ja siis ma tahan, et kevadel keegi tuleks ja mu aianurga üles kaevaks-ära tasandaks ja sinna mingi grillinurga tekitaks.

No aga eks ma midagi ikka õppisin ka. Klikke ei kerja enam – kellel minu reklaamipartnerite toodete teenuste vastu huvi on võiks muidugi klõpsata ja lähemalt uurida…. aga mitte iga päev  – noh täpselt nii nagu parasjagu nende pakkumiste vastu huvi tekib…

Ja kuigi ma oma blogboosteri gruppi nüüd midagi postitanud pole siis seda kinni ei pane. Minu poolne grupis olnud vaikus peitub hoopis minu viimastes 10 tunnistes tööpäevades. Grupis kavatsen siis ikkagi edasi tegutseda ja vahetada näiteks blogidevahelisi viitamisi, mis parandavad leitavust otsingumootorites ja mis on ka igate pidi “seaduslik” ja lubatud. Ja uurida lähemalt ka SEO loogikat. Parandada blogi (vot seda sõna ma eesti keeles ei teagi) “Bounce Rate”-i, noh seda asja et kui kaua lehed lahti on ja et liiga kiirelt külastajad ära ei liiguks. Kõik see meeldib otsingumootoritele ja tõstab veebilehe usaldusväärsust. Ja vot selliste asjadega tegelemine on igati üllas ja peaks ka reklaamipartneritel karva läikima ja suu naerule panema 🙂

 

2 thoughts on “Suur tükk ajaski suu lõhki

  1. oh noooooo! Kas said guuglilt kurja kirja, kas tegemist vähemalt ajutise blokiga?
    Ja mis nende jaoks kahtlane oli neis klikkimistes?
    Ja kes sinu koostööpartneriks, kas soovitad?

    Mina küll loen ikka edasi siin postitusi ja uurin pakkumisi, mis huvitavad, nii et täiesti legit 🙂

    1. Sain kirja jah ja muidugi see apellatsiooni esitamise link on seal ka – et tüüpi seleta ära kust nii palju liiklust järsku said. Seletasin siis ära, et liitusin igasugu facebooki blogi promomise gruppidega ja sealt tuli. Panin lingid ka – nüüd vaatavad üle ja eks näis. Iseasi kas ma ise enam neid tagasi tahan kui uus partner olemas on sest reklaam ei tohiks blogi postitusi päris ära lämmatada. Uus partner on Smart AD – Eesti platvorm ja puha. Teenistuste osas ei oska midagi võrrelda kuna täna näitan nende reklaame esimest korda aga kasutajaliides on küll mugav ning reklaamidele ei pea ise blogis kohta otsima vaid piisab lihtsalt koodist päises.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *