Suvekorterist ja töökoha vahetusest!

Oeh – vahepeal on olnud ikka ülikiired ajad. Tulin Starmanist töölt ära ja läksin Elisasse. No mitte, et suurt vahet oleks – sisuliselt ongi nüüd tegu ühe ettevõttega.

Aga uues kohas ikka omajagu õppimist – ei olnud ma ju mobiilside teenusega Eestis varem kokku puutunud.

Eelmine nädalalõpp läkski mingi nii, et 12,13,14 Mai olin Kaubamajakas Starmani esinduses kella 20.00ni tööl ja siis 15.05 põrutasin juba hommikul kell 7 Pealinna koolitusse. Noh koolitus algas tegelt kell 10.00 aga buss Pärnust läks kell 7. Ma olin enda arust kaval ja ei teinud hommikul enne bussile minekut hommikusüüki. Panin kella helisema 6.20. Riietusin ning äratasin lapsed ja jätsin nad siis ema hoolde, kes nad veidi peale 7et lasteaeda viis ning läksin bussile ideega, et kohvi pole joonud ja nüüd magan kõik see 2 tundi.

Magada ma loomulikult ei saanud ja see, et kohvi joomata jäi andis ikka omajagu pealinnas tunda. Näiteks ma jõllitasin Bussijaamas mingi 5 minutid bussi 23A ja just siis kui ta uksed kinni lõi ja liikuma hakkas, otsustasin, et see buss sobib mulle ning hüppasin peale – noh tähendab, vehkisin bussijuhile nagu segane kuni see uksed lahti tegi ja siis hüppasin peale. Olles bussile jõudnud, uurisin oma telefonis avatud “Reisiplaneerijat” ning ei näinud, et see buss minu sihtkohaga sobib ja siis hüppasin järgmises peatuses uuesti maha ja jäin järgmist bussi ootama. Tegelt ma oleks võinud siis vähemalt Olümpia hotellini sellega sõita – noh kogu selle vehkimise pärast,et bussile saada. Ma mõtlen, et päris imelik võis paista – et kõigepealt jõllitan 5 minutit seisvat bussi. Siis vehin käte ja jalgadega, et ikka viimasel minutil selle peale mahtuda ja lõpuks sõidan ainult ühe peatuse vahe…… Aga no mis teha… Maakas suures linnas. Varahomikul. Ilma kohvita.

Igatahes olin Reedel, mil toimus teine koolituspäev tunduvalt targem. Ärkasin varem – sõin võileiva ja jõin kohvi ning sain bussiliiklusega tunduvalt paremini hakkama 🙂 Homme kavatsen ka kohvi enen bussile minekut ikka sisse kallata 🙂

Suvekorter

Aga jaaa vahepeal sain ma ju oma korteri kätte. Siis panin selle Airbnbsse ülesse ja suht varsti tuli esimene päring. Kuigi sel hetkel oli korter täiesti tühi. Ka kuultuses oli kirjas, et korter täiesti tühi. Hind oli ka vastav muidugi. Mul oli ikka hullem närv sees kui see päring tuli  – et noh issand issand, kelel ma nüüd sinna korterisse lasen ja mis kõik veel. Mitte, et tühjas korteris suurt midagi ära oleks võimalik lõhkuda aga ma suht päev peale kuulutuse üles panemist sattusin ostutuhinasse ja tarisin korterisse igast thenikat  – külmkapi ja veekeetja ja mikrolaine ahju ja Päris Voodi ja sel ajal kui mul seal üüriline sees majtus toodi ära ka nurgadiivan.

No ma hoiatasin toda suvitajat ikak ka, et sel ajal kui ta sees on tuuakse sinna mööblit ning kuna see teda ei seganud, siis saigi tehing tehtud.

Temaga läks hästi  – korter jäi heasse korda. Niiet nüüd on mul juba pisut julgem ja tutvustan Suvitusvõimalust ka siin. (Algselt oli plaan ainult läbi Airbnb pakkuda)

Aga siis Mais ja Juunis on pakkuda Pärnu Kesklinnas, turu lähedal hubane suvituskorter, mis nüüd sisaldabb kõike eluks vajalikku. Väljas 4 majaga jagatud phishoovis on lastele mõnus mänguväljak. Korteris 6 magammiskohta kui nurgadiivan lahti teha ja kusheti tagant madrats välja tõmmata. Mugav olemine on seal ikkagi vaid 2-3le inimesele.

Mai ja Juuni hind nädala sees 35Eur ning nädalavahetusel 50 Eur. Min broneering 2 ööpäeva!

Kuna tegemist siiski minu tulevase koduga siis broneerimiseks kirjuta mulle endast natukene: ethelkxxk@gmail.com või saada broneerimise soov läbi Airbnb

Rohkem infot ja pilte leiab Airbnbst järgmise lingi tagant: https://www.airbnb.com/rooms/18593412

Juuli on juba broneeritud ning Weekend Festivali osas ma alles mõtlen, kas annan üürile.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *