Tegin taksojuhiga diili

Nüüd iga hommik kell 8 võtab mind kodumaja eest peale üks kindel taksojuht, sõidutab tööle, ning kell 5 on kõpsti mul töö juures vastas.

Rahaliselt ma temaga sõites eriti ei võida, määravaks miks sellise kauba tegin sai hoopis üks teine asjaolu. Nimelt see taksojuht ei suhtle minuga.

Ahh milline õndsus on peale tööpäeva istuda taksosse ja järgnevad kümmekond minutit vaikuses (niipalju kui selle taksologu kodu poole kolisemist saab vaikuseks pidada) koju sõita. Ei mingeid muidu nii igapäevaseid taksosõidu vestlusi stiilis: “Are you English lady or American lady? No? In that case you must be from Germany!”
Või “I want to marry a white, what about you?” tollele küsimusele ma tavatsesin vastata muidu, et mina kaaaa tahan valgega abielluda, aga loobusin sellest vastusest kui taipasin, et tüübid ei saa aru, et see tähendab siis ju, et TEMA on OUT OF QUESTION!

Mhmm ja kes nüüd arvab, et Mida Probleemi? – alati saab ju viisakalt öelda, et ma ei soovi suhelda vms. No ega ikka ei saa küll – Proovitud, Testitud, KINDEL! Selle sooviga lagedale tulles saad lihtsalt hakata vastama uut tüüpi küsimustele:
“Why?” “Why you dont want to be my friend?” “You dont like Ghana people?” “But I WANT to be your friend?” “Do you want me to teach you some TWI language?” “Oh, you really, really don’t want to talk? – Is that how you do in your country? What was your country again?”

“Hey, Lucia – I met a really nice taxi driver today. He is sooo nice, I even asked him to pick me up tomorrow morning!”
“Oh, really that’s cool – so he has nice car?”
“No, the car is about to die.”
“He has a really good price?”
“aaaah the price is regular…”
“ammmmm, what then? He drives really fine?”
“No, he tends to drive in wrong line, I don’t think he has license.”
“What makes him to be so special then?”
“He is not trying to start a conversation with me and apparently is not interested in getting married with me or with any of my white friends!”
“No way?!!! Where did you get that one? Do you have his number?”

Ma olen selle taksoga nüüd pisut üle nädala töö ja kodu vahet kolistanud ja väga rahul olen. Ta ei jää isegi tavalisele Ghanalasele kohaselt hiljaks vaid on alati kohal ennem kui ma toa uksest välja astun ja tegeleb ootamise sisutamiseks oma autokolu läikima löömisega.

Aga täna ta ei tulnud. Nuuuuuuuuuuux! Tsii ma nii loodan, et tal auto ikka liigub ja ta õhtul mul ikka kenasti vastas on.

Stiilinäide taksost (mitte kyll minu takso)

4 thoughts on “Tegin taksojuhiga diili

  1. oot, küll tema küsimuste kord ka tuleb, ta lihtsalt kogub hetkel plusspunkte ja siis esitab oma konseptsiooni…… kui muidugi ta auto ikka uuesti korralikult välja ilmub.

  2. See “ER” numbrikombinatsioonis märgib registreerimiskohaks Eastern Region’i, kui kedagi huvitama peaks :). Ja on väga nummi, et see sara on toodud Valgevenest, mis on Euroopa mõistes ka Eastern Region :D.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *