Töö Ghanas: Kasiino PR (Vastuvõtulaua töö)

Tema linna Kasiino otsib kahte vastuvõtu laua töötajat ehk PR -tüdrukuid.

Töö on vahetustega -üks nädal öised ja üks nädal päevased vahetused. Otsitavad neiud oleks siis kordamööda erinevates vahetustes.

Töö sisu on klientide tervitamine ja nende kontaktandmete kogumine ning neile kliendi/mängukaardi vormistamine.

Nõudmised:

Esinduslik välimus ja VÄGA hea Inglisekeele- ning suhtlemise oskus.

Ettevõte pakub:

 • Nagu ikka tasuta majutus töökoha lähedal ning lennupiletid (edasi-tagasi)
 • Palk: Esimesed 3 kuud 1000 Eur neto hiljem 1300

 

Töö siis mitte Ghana pealinnas Accras vaid sellest 30km eemal Tema kasiinos.

Kui tekkis huvi siis saada mulle oma CV ja pilt: ethelkxxk@gmail.com

7 thoughts on “Töö Ghanas: Kasiino PR (Vastuvõtulaua töö)

 1. Huvitav, mida soovolinik arvab blogist, kus välismaale kehutatakse kasiinotööle üksnes noori tütarlapsi, nimetatagu neid siis parasjagu PR-inimesteks või kuidas iganes. Äkki on tegemist inimkaubitsemisega?

  Olen valge keskealine mees, ülikond&lips on olemas ja inglise keel suus – leian, et mind on säärase kuulutusega solvatud ja ahistatud.

  1. A kus sa siis olid kui ma insenere ja AutoCADi tegelasi otsisin. Antud hetkel tõesti Kasiino Manager usub, et kena neiu uksel meelitab rohkem kliente ligi kui kena noormees. Eks ta diskrimineeriv võib ju olla aga on ka meil selliseid töökohti kuhu konkreetse imago tekitamiseks kujutatakse ette kas noormehi või neide. Näiteks mhmm võrgpalliklubi ergutustüdrukud.

   Eelistan siin siiski ausalt kuulutada, mitte kirjutada poliit-korrektselt “PR neiu või noormees” ja siis hiljem noormeestele vastata “valituks osutus teine kandidaat”

   Aga kui sul on tõsine huvi siis võin uurida, kuidas nad näeksid antud ametikohal hoopis meesterahvast. Aga tõesti, siis kui sa päriselt seda tööd tahad – niisama ma küll kedagi veenma ja pongestama ei hakka. Anna märku.

 2. Mind lihtsalt hullult häirib praegu see nimetus PR-tüdruk. PR (Public Relations) tähendab ikka natuke midagi muud kui ilus olemist ja uksel kõlkumist. Tartu Ülikooli õppekavas on suhtekorralduse ehk PRi õppimiseks ette nähtud vähemalt 3 aastat ja võin oma kogemuse põhjal kinnitada, et ilus olemist ja vastuvõtulaua tööd seal ei õpetata. Või tähendab see lühend siinkohal midagi muud?

  1. Jah ameti nimetus on veits meie mõistes mööda – ma ka kolm korda küsisin , et kas äkki kuidagi väljas seda Kasiinot peab turundama aga ei ikka aint kliendisuhtlus uksel. Nii nad seda nimetavad PR ja mina Ghana ametinimetusi ümber tegema ei hakka – nii veidralt kui need mulle ka ei kõlaks. Kui nad usuvad, et ilus tüdruk uksel meelitab rohkem klie.te kasiinosse tulema ja see on nende mõttes PR siis las olla. Teine kesskond ja töömaastik ning teised ametinimetused.

   1. Eestis on ka kasiinodes tüdrukud, kes külastajaid tervitavad ja neile saali tutvustavad jne. Host/hostess peaks selle ameti nimi olema, kuigi eestikeelne parim vaste on ikkagi lõpuks klienditeenindaja. Ghana tööturgu muidugi ümber ei kujunda, aga Eestist töötajaid otsides võiks lihtsalt rääkida terminites, mida siin mõistetakse, ei muud.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *