Üks väga vahva koht Pärnus kus lastega aega veeta

Pärnu suvi, lapsed suvel, suvi pärnus, lastega pärnus, kus aega veeta, lasterõbralik resto, välikohvik, vahva koht, supeluse

Väga lähedal minu kodule, on suviti avatud üks mõnus välikohvik. Mõnus just selles mõttes, et see on üks igati vahva koht just lastega aja veetmiseks.

Neid lastenurkadega kohvikuid on muidugi jaaa küll ja veel – aga noh just nimelt “lastenurkadega” sellistega, kus lastele on eraldatud mingi paar meetrit ja kus lapsed eriti pikalt ei püsi.

No vot SELLES vahvas kohas, millest  mina räägin, on laste tarbeks terve õu kõikvõimalike atraktsioonide ja mänguasjadega. On liivakast, on kiigud, on ronimispuu, on jalgadega lükatav auto, on mängumaja, on tahvel joonistamiseks, on liumägi ja on palju erinevaid mänguasju ning jooksuruumi. Meveetsime seal täna ikka mitu head tundi ja lapsed ära ei kippunud.  Ise sain rahulikult süüa, sest lastele tegevust jagus – samas olid nad ka kogu aeg silma all. Hinnad on seal ka mega soodsad. pelmeenid 2.50. Friikad grillitud vorstikestega lastele 3 eurot.

Ja peaks mainima, et teenindus on ka super. Täna ma läksin sinna kotis vaid 5 eurot ja pangakaart. Seal muidu saab küll pangakaardiga maksta aga täna oli mingi jama terminaliga ja lahendust oodatakse alles homseks. Teenindaja pakkus siis mulle välja, et ma võtaks söögid hoopis üle tee asuvast Poisi Einest (kus saab kaardiga maksta) ja tuleks siis lastega sinna mängima. Nagu väga lahe ju! Aga noh selle aja peale olin suutnud ma kotist välja koukida oma 5 eurot ja siis sai söögid ikka samast kohast võetud. Ok 50 senti jäin neile siis võlgu. Võtsime pelmeenid ja laste eine. Joogid tõin siis kõrvalt pizzahundist, sest nende jaoks mul enam sularaha ei jätkunud.

Ma ei tea selle vahva koha nime. Õigemini tal vist polegi nime – on lihtsalt üks suur õu Supeluse tänava ääres, kus on püsti pandud telk, mis pakub süüa ning istumiskohad. Jalgrattaid saab ka samast kohast rentida. Et nagu mida veel ühte suvepäeva oleks vaja?

Täna on just sellien ilm, kus randa eriti ei kipu aga see Supeluse tänava äärne õu on ajaveetmiseks igati hea võimalus. Magame lõunaune ära ja lähme tagasi. Enne katsun kuskilt automaadist sularaha sebida. Nüüd peaks välja mõtlema, kas mulle on lähemal kesklinna automaadid või ranna oma…..

Igatahes, kes sinna tahab aega veetma minna, siis koht asub Supeluse tänaval täpselt Pizahundi kõrval. Poisi Einest üle tee.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *