Viimased kiired päevad tööl

Natukene imelik on niimoodi neljaks kuuks Ghanast ära tulla ja jätta firma sisuliselt müügijuhi juhtida. Ma olin siiamaani kõik IT ja LED tehnikaga seotud probleemid ise korda ajanud. Nüüd enne äratulekut värbasin enda asemele noore IT pea.
Mis LED tehnikasse puutub siis kulubki antud nädal tõsise treeningu peale, et kõik enda teadmised edasi anda. Aga ta saab hakkama! Ma usun…. Igal juhul eraldi LED spetsialisti värbamiseks ei ole meil ressursse aga vähegi nupukam tehnikast ja arvutist jagav inimene peaks olema suuteline peale sisekoolitust LED ekraani tarkvaras orienteeruma.

Mina ju ka ennem siia tööle tulekut ei teadnud midagi LED-st ja mind ei koolitanud ka keegi – avastasin ühel hetkel kui kogu ülejäänud kamp koos minu tollase ülemusega ettevõttest kinga sai üksi 15 ruutmeetrise ekraani ja selle manuaaliga. Seega on minu uus tööjõud täna märksa paremas seisus kui mina 7 kuud tagasi 🙂

Naiivitarina lootsin, et see nädal saan töö juurest ära hiilida ostutuurile soetamaks kõike vajalikku Eestse tulekuks.

Ostunimekiri enne reisi:
*Arvuti kott
*Kinnised jalatsid endale ja lapsele – talvekraami saab jah juba Eestist aga päris plätuga ei tahaks lennukist maha astuda.
*Malaaria tabletid rasedale – noh igaks juhuks. 5 aastat pole see haigus mind kimbutanud aga kindlam on siiski ravim kaas võtta.
*Malaaria tabletid väikelapsele – sama teema. Parem kõigeks valmis olla. Malaaria võib ennast peale hammustust organismis peita 6 kuud.
*Miskit jakki endale ja poisile
*Miski uus mänguasi lapsele lennukisse (kerge ja väike)
*Valmis kujul lapse toitu.
*Kõrrejooki lapsele lennukisse
*Tore oleks mõni kingitus ka kaasa krabada aga järjest kahtlasem tundub, et selleks aega jääb.

Praegu tundub, et ostutuuriks ei jää ennem aega kui väljalennu päeval. Heal juhul saan minna poode kammima laupäeva hommikul. Halvemal juhul tuleb laupäeval veel korra tööle tulla ja poodidesse siis pärast seda ja kõige lõpuks lennujaama…. Nojah vähemalt on lennujaam ja Accra üks paremini varustatud ostukeskusi ühes linnajaos 🙂

malol, supermarket, accra mall, pood, accra, shoprite, ostukeskus ghanas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *