Viis punast roosi….

Täna hommikul kui asutasin lapsi lasteaeda viima ja toast välja astusin leidsin ukse lingi vahelt üllatuse. Paberisse mähitud 5 punast roosi.

Tol hetkel polnud mul asja üle pikemalt mõelda – panin kimbu tuppa ja läksin lasteaeda. Ok – saatsin pildi õrrituseks abikaasale ka… 

Tagasi kodus ei osanud ma lilledega muud peale hakata kui lõikasin otsad ära ja panin vaasi. Tähendab purki. Ilusad ikkagi ju.

Mingit kirja ega sedelit lillede juures ei olnud. Ega ka märget selle kohta, et kellele need olla võiks. 

Naersime Ibrahimiga, et ei tea nüüd kas salajane austaja on minul või Sahar Mariel 😁

Aga no tegelt ka?

Mõtlesin, et äkki hoopis roosid vale ukse lingivahele sattunud. Aga täpselt kõrval on lastega pere ja vastas üsna vanad inimesed. Elanuks minuga samal korrusel mõni üksik naisterahvas, oleks ma eeldanud, et ju eksiti uksega ja lihtsalt ise lilled tolle naisterahva ukse vahele tõstnud.

Teine müsteerium on, et kuidas lillede saadik üldse majja sisse sai – meil on trepikoja uks ju öösel lukus. Seega pidi keegi lilletoojale ukse lahti tegema või on tollel hoopis võti?

Siis võiks kahtlustada mõnda naabrit – aga no neid on mul ju õige vähe. Elan 8 korteriga majas, millest üks korter on tühi.

Seega on trepikoja võtmeid üsna väikesel seltskonnal.

Aga noh ideid genereerima olen ma osav…

1) Kellegil meie peres on salajane austaja?

2) ISS lõpetab meie majaga halduslepingu ja tõi öösel kõikidele tänutäheks ANONÜÜMSELT roosid ukse vahele ja mina avadtadin enda kimbu viimasena sestap naabrite uste linkide vahel midagi ei näinudki?

3) Naaber oli teel sünnipäevale, väljus oma korterist käes lilled ja veel 1000 asja, poetad lilled minu ukse lingi vahele, et oma korteri ust lukustada ja unustad need sinna?

Viimane tundub kõige tõenäolisem, aga no ei lähe ju naabrite juurde küsima, et ega teil roosid kaduma pole läinud? 😂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *