Yllatus Trip.ee ainetel

Mitte väga ammu ma kirjutasin siin oma pahameelest Trip.ee vastu, kus moded olid varmad teisi hurjutama ning kasutasid üpris ülbet tooni samal ajal ise sarnaseid vigu tehes. Postitasin siia ka screenshoti sellest kuidas vastav arutelu Trip.ee siis välja nägi ning lubasin, et enam ei kommenteeri ja avaldasin arvamust, et kui Trip palki oma silmast ei leia siis oma kontogi sealt kustutan. Praeguseks on viidatud arutelus nende lehel muidugi kõvasti kustutustööd tehtud.

Kuna minu õigekeelsus tõesti ei ole kõige tugevam siis ma ikka targematelt ses osas abi küsin. Ja ma tean, et Gortin on selles osas väga tark. Nii uurisingi, et kas sõna Trip on eestikeelne ja muud säärast. Kurtsin ka modede ülbitsemise üle nimetatud foorumis. Ilmselt luges ta mingil hetkel ka minu vastavat postitust siin blogis ja suundus siis Trippi asja uurima. Ma tõesti loodan, et ma ei olnud siin kuidagi ässitaja rollis.

Selle tulemusena suutsid tripi moded tema veel rohkem välja vihastada kui nad olid mind vihastanud või veendus ta lihtsalt portaali mõttetuses, ei tea mis mõjutas täpselt aga otsust seal konto kustutada temalt tuli.

Hea meelega oleksin talle seal vaidlemise käigus appi hüpanud sest Tripi modede tahtmatus aru saada, mille üle täpselt protestitakse (nemad ajasid ikka taga oma õigust seletades muudkui suur ja väike algustäht) ajas harja punaseks, aga minu otsus enam mitte Trippida oli sellest soovist tugevam ning püsisin vakka.

Yhel hetkel küsis Gortin minult Skypes kuidas Tripis kontot kustutatakse. Logisin sisse ja otsisin vastavat nuppu. Ei leidnud. Mõtlesin, et kirjutan ja küsin aga otsustasin ennem järgi uurida ega mõni foorumipostitus sellest juba ei kirjuta.
Leidsingi ühe foorumiposti sama küsimusega, märtsist 2009. Aga vastuseta oli see küsimus. Lisasin siis sellele oma kommentaari, et otsin ka sama nuppu ja ei leia tõesti ning avaldasin imestust, et ükski mode tollele küsijale vastanud polnud.

Hetk hiljem leidsin arutelust Trip.ee käitumise üle kus Gortin nüüd ja mina nädalad tagasi sõna võtsime, lingi minu blogi sellele osale kust võis näha, et me Gortiniga isiklikud tuttavad ning ka koos Aafrikat väisanud, vihjega et no paganama maailmaparandajad tõesti ja ärgu me üldse muretsegu – kontod saavad kustutatud.

Tänaseks olid Trip.ee foorumitest kadunud kõik minu foorumipostitused – mitte ainult need kaks kus, teistega koos Trip.ee üle pisut nurisesin vaid ka vanemad postitused. Sama ka Gortini omadega – ka oli suur osa Trip.ee käitumise üle käivast arutelust kustutatud – ehk siis mitte ainult minu ja Gortini postitused vaid ka modede ja osade kasutajate vastused meile.

Kontod olid endiselt alles. Gortini konto allesolek teda aga pahandas ning ta avaldas uuesti soovi, et TEMA konto kustutataks. Loomulikult kadus ka see sooviavaldus foorumist väga kiirelt. Aga tulemusrikkam oli tema tänane avaldus – kontod on kinni. Nii tema oma, kui ka minu oma, kes ma vastavat avaldust veel ei olnud teinud. See üllataski. Igatahes, mis kõige tähtsam – rahu sai majja. 🙂

Mõned päevad tagasi järgisin Gortini Trip.ee-sse lisatud linki ning panen nüüd oma Aafrika Road tripi muljeid kirja portaalis Travellerspoint.com ja olen rahul – lahe kommuun 🙂 Muljed ei ole muidugi enam kõige värskemad – sai ju tuldud kaks aastat tagasi ning kirja panengi kõik algusest peale kuidas täpselt sai tuldud ja mida teel kogetud.

7 thoughts on “Yllatus Trip.ee ainetel

 1. Epp, kui kustutati konto, siis muidugi ka vanad sissekanded. See on ju ainuvõimalik!!

  Kujutame ette, et sa kustutad Facebookis oma konto. Kas sa tahad, et su pildid, seina sissekanded, kommentaarid jääks sinna alles??? Ei taha ju!

  Sama siis tripi (või ükskõik mis muu) kontoga. Kui ära, siis ära.

 2. Nojah, siis küll.
  Kahju sellest konfliktist.
  Ma pole ammu tripis kommenteerinud, mäletan küll, et vahepeal oli ülbet suhtumist. Nt ma otsisin seal ajakirja Eesti Naine rubriiki “kiri koju” inimesi ja sain meili kelleltki bossilt, et ma rohkem seda ei teeks, postitus jäeti küll üles, aga tundsin end kehvasti, väljatõugatuna. Eks see on jah laiem küsimus, kas foorum on kasutajate oma või omanike-korraldajate oma, mõlemad vastused on justkui õiged…

 3. Kaur – nad esimeses tuhinas kustutasi ära ainult postitused aga konto jätsid alles. Siis Gortini kirje peale, et TEMA oma kontot ei taha ja TEMA konto tuleks ära kustutada – siis kustutati mõlemad – aga postitused kadusid juba päev varem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *