Ethel Aoude,
29.09.1983

 

DSC_2206T
By: Eliise Vilepill

Kui majanduslanguse tõttu Eestis jalgealune tuliseks hakkas kiskuma (tähendab – kaotasin töö ja uut ei uskunud lähitulevikus leidvat, panganduse sektor ju), istusin autosse ja sõitsin kahe sõbraga läbi Euroopa ning Lääne-Aafrika Ghanasse. Nii et 20. märtsist 2009a  kuni 2016 a veebruarini oli minu kodulinnaks Accra.

Varem Eestis elades tegutsesin panganduse vallas. Ghanas katsusin jalga televisiooni ukse vahele saada – ei õnnestunud. Töötasin seal hoopis telekommunikatsiooni sektoris, mis on minu tegevusvaldkonnaks ka nüüd mil jälle Eestis elan.

Huvi majanduse ja aktsiaturgude vastu pole aga eriala vahetusega seoses kuskile kadunud.

Jätkub ka ettevõtlikkust ning Ghana perioodil lükkasin käima kodulehekülgede ning animatsioonide meisterdamise projekti www.okaccra.com ja talentide Ghanasse tagasi kutsumise projekti www.backtoghana.com, millega pälvisin Garage48 võistlustules “publiku lemmiku” tiitli.

Nüüd olen tagasi Eestis, kasvatan kahte poolaraablast ja käin täiskohaga tööl. Kirjutan meie multikultuurse pere igapäeva elust ja selle sisse seadmisest kodumaal, rahast ning reisimisest kui kaaslasteks just väikesed lapsed.

 

Oluline lisainf Õhtulehe “teadlikele” kommentaatoritele ja muidu “tarkadele”: Olen endiselt veendunud Ateist. Abirahadest ei ela vaid käin tööl ning abikaasa, (kes samuti töötab, mitte ei ela abirahadest) annab samuti pere heaollu oma panuse.

 

Meeldivad endiselt:

vanad autod (mida kandilisem, seda parem)

arvutimängud (The Sims, C.S.I., Sim-City, Business Tycoon jne)

lauamängud (Alias, Monopol, Pokker)

tiba raskem muusika 🙂

Ei salli valetamist, J.O.K.K.-i, suitsetamist

Nõrkused: sinihallitusjuust, fetajuust (küüslauguga), massaaž, romantika
15 thoughts on “Mina

 1. Tere Ethel,

  Ega Sulle palju tüli ei tee cashflow koopiat minuga jagada? Tahaks proovida, et kuidas mäng käib ning panna oma isale uusi ideid pähe.

  Priit

 2. Tervitused kaugele maale! Mul on heameel Sulle teatada, et oled myygiproff.ee e-kursuse võitja!:)) Ole hea ja saada mulle meil, siis teen Sulle ligipääsu. Parimat!

 3. Saadan Sulle teksti mille Postimehes kommenteerisin :
  Sellise saastaga nagu EV välisministeerium ei ole mõtet mingeid asju ajada. Sealsed täissöönud bürokraatidest ametnikud ei hakka oma rasvast läbiimbunud sooja tooliga riskima, et sellele neiule kuidagiviisi appi tulla. Kui Sina või Sinu sugulased juhtuvad seda lugema võid proovida järgmist varianti. Kõige lähem Euroopa koht Ghanast on Kanaari saared. Ma usun, et sinna sõidab Ghanast piisavalt laevu . Kui on võimalus sellise laeva peale saada siis 4-5 päeva ja oled kohal. Teneriffel tulevad sealsed eestlased Sulle kindlalt appi – Võta ühendust info@tenerifeinfo.eu ja kurda oma mure Olavile. Tema pakub sulle võimalust Kanaaridel olla ja organiseerib laevale mis sõidab Santa Cruz- Portimao mis asub Portugalis. Sealt juba auto või rongiga Eesti poole. Aga välisministeeriumi peale ära looda. Neid ei huvita eestlased ja nende probleemid vaid ainult rammus raha ja soe koht. Edu ja jõudu!

 4. Tere Ethel! Lugesin Sinu kohta lehest, päris jube ikka, et Eesti inimesed pole võimelised aitama. Reporter võiks Sulle sinna järgi tulla, koos passiga. Need kurjad kommentaarid internetis on ikka ääretult alatud ja alusetud. Igal juhul ma siiralt loodan, et Sa jõuad ikka Eesti tagasi. Jõudu ja jaksu Sulle! Hoian omalt poolt pöidlaid.

  Ja muide Sinu blogi on fantastiline, ma pole ammu nii palju naerda saanud, eriti need söögi ja kohvi tellimised. Ükspäev kavatsen pikemalt Su blogi ette võtta 🙂

  Tervitades Rita

 5. No anna adre. panen teele. Täiskvaliteetseid postkaarte siit ei saa – on kas koleda foto voi halva trykikvaliteediga. S6brants hakkas ise siin postkaarte valmistama ja turustama aga kohalik trykifirma suutis needki p***e keerata. :(((

 6. Tere Ety!!
  Hakkan detsembri alguses autoga Lääne-Aafrika poole liikuma, käiks ka korra Teil külas, kui selle vastu miskit pole. Olen ilmselt sinna jõudes kaasmaalastest hirmsas puuduses!!))

 7. Tere Ethel ,

  kuna sooviksin tulla Ghanase kuuks-kaheks peamiselt puhkuse ja kultuuri eesmärguil siis oleksin väga tänulik kui saaksin antud riigi kommete/tavade ja muu kohta asjaliku nõuandeid.
  Kui oled valmis jagama oma kogemusi/teadmisi siis oleksin piiritult tänulik.
  Mulle saab vastu kribada Facebooki või mailile.
  Loomulikult on ka Skaype võimalus.

  ..aga jõudu ja jaksu Sulle siina 🙂

  Terw,Silver

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *