4 thoughts on “Aina positiivsemaks läheb!

  1. no nii, hakkab looma, Aga kui passi saad, kuis siis siia poole liikuma kavatsed hakata ja milliste kulutustega ning mitmekesi siis`?

  2. Kui passi saan siis esimese hooga proovin ikka seda Poola laeva ja kui tingimused sobivad siis tuleks sellega ja ennem kui ilmad päris kurjaks lähevad – et minule parim aeg oleks September-Oktoober, ei tea muidugi kas see aeg laevale on parim. Ettevõttele kus töötan see kohe kindlasti ei ole rõõmuudis, sest Septembris tahavad lanuchida uue nime, logo ja kodulehe – mis oleks minu töö….

    Kui selle Poola laevaga ei saa tulla miskil põhjusel (näiteks on hirmus kallis või midagi) siis hakkan otsima reisiseltskonda. On teada, et peale minu on veel palju hulle kes siinkandis autode või ühistranspordiga ringi rallivad ning hea meelega liituks mõne sellise kambaga, kes parasjagu Euroopa poole teel on, et ei peaks päris üksi ja ilma liikumisvahendita läbi kõrbe kolistama.

    Et sellised plaanid esialgu siis.

  3. Aga kui saad siit hea tööpakkumise? Ja tahetakse varem. Muide üsna riskatne see ei tea mis seltskonnaga kõrbeid läbima hakata!

  4. On riskantne jah… sellepärast olengi VM peale eriti kuri, et ei võinud varem asja korda ajada kui oleks turavliselt Martiniga sõita saanud!

    Kui saan hea tööpakkumise… vot kõik sõltub konkreetsest pakkumisest.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *