Hakkame üksteise "Referraliteks"

Mul on hea meel näha, et ma ei ole ainuke hull Eestist kes läbi netiportaalide lisa sissetulekut proovib tekitada.

Ma olen ise aktiivselt otsinud ja lugenud arvustusi nende portaalidega liitumiseks ja niimoodi sattunud mõne suvalise Ameerika aktivisti järelliitujaks. See on jama värk.

Teeme parem nii, et kui teie teate mingit toredat netis raha teenimise portaali, millest mina veel pole kirjutanud aga teie kasutate siis jätke mulle siia oma referral link ja ma liitun siis selle portaaliga mitte suvalise Ameerika jorsi alla vaid hoopis mõne toreda blogilugeja tiimi 🙂 Ning kes teab, ehk liitub veel mõni blogi lugeja teie tiimiga just läbi selle jäetud lingi. Kuigi arvata on, et pärast kui ma olen teie pundiga liitunud jagan ma oma linki ka siin blogis (aga teie oma ära ei kustuta)

Ma olen teie tiimiga liitudes täpselt nii aktiivne kui minu regioon lubab 🙂

Minu lingid siis siin:

Clixsense: http://www.clixsense.com/?7962814

Superpay.me: http://www.superpay.me/members/withdraw/list.php?ref=ethelkxxk

Neobux: http://www.neobux.com/?r=ethelkxxk

Wordlinx: http://wordlinx.com/?r=723929

Ma Inbox dollari linki praegu ei pane – lähen liitun parem Gätlini omaga. Selle 7 dollarit teenin ma seal mõne minutiga uuesti – edasi läheb keerulisemaks 🙂

14 thoughts on “Hakkame üksteise "Referraliteks"

 1. Clixsenses ei ole silma hakanud, et saaks rentida. Mul ka seal juba kõige rohkem raha 🙂 PTC saitidest. Neobuxis saab Referraleid rentida kui on senti koos – selle raha eest saab 3 referralit, aga enne peab olema ise tegutsenud 15 päeva ja teinud kokku vähemalt 100 klikki (mis 15 jooksul aktiivselt tegutsedes tuleb suht ise) Siin saab aga referraleid lausa osta http://clixten.info/?ref=ethelkxxk (1 referral = 1 dollar), mis on pikas perspektiivis parem kui rentimine (et makset ei pea uuendama)

 2. Ma olen nüüd neobuxis 15 päeva olnud ja nõutud sendid on ka kogunenud, kuid referale ikka rentida ei saa. Vb. ma ei tea, kuskohast see teha tuleb. näen ainult, et soovitatakse golden liikmeks muuta, mis maksab meeletu summa. Ma küll ei kavatse enne sinna oma isiklikku raha panna, kui nende klikkidega see ei kogune.

 3. Ei Goldenix ei pea tegema – sellel polegi enne mõtet kui sul pole ma ei tea mingi sadu aktiivseid referraleid (sest Goldeni staatus annab sulle rohkem just referralite teenistuse pealt) Aga rentida saab kui klikid oma kasutaja nime peal, siis referrals ja seal on “Choose you pack” mingid kastikesed 3, 5 jne.

 4. klikivad ikka – teinekord nädalavahetusteti on vähem sest paljud klikivad (nii nagu mina) siis kui ise kuskil kontoris oma 8st 5ni aega passivad. Aga kui ikka 4-5 päeva läheb ja klikke ei ole saab neid ümber vahetada – seda saab teha ükshaaval, et sellele kes ei kliki annad kinga ja saad uue vastu. See maksab 0.07 referrali pealt. Ma ühe vahetasin endal välja.

 5. Mul on inboxiga juba 17 dollarit koos. Praegu seal on otsing muutunud. Enne oli nii, et tegid 15 otsingut ja said 0,015 senti. Nüüd uue süsteemiga on iga nelja otsingu järel võimalik võita kuni 0,015 senti ja lisaks sweepe (need nagu lotopiletid) ja üllatus üllatus, mulle tuli isegi üks küsitlus, kuigi meie riigis küsitlusi teha ei saa, siis sellega teenisin ka 😀 Praegu saab siis otsinguid päev läbi teha, enne oli see, et pärast 15 otsingut ei olnud miskit teha.

 6. Inboxis tuleb 6 esimest dollarit väga lihtsalt – 5 dollarit liitumisboonus ja siis 1 dollari jagu uuringuid.

  Aga edasi saab teenida nende otsingumootorit kasutades. Nüüd on see jah pisut tülikamaks muutnud – varem sai nii et sisestasin suvalisi sõnu otsingumootorisse ja muudkui sente tiksus. Nüüd nad tahavad nn Päris otsinguid.

  Aga vaata ülevalt kolmas aken on Search – vot seal avaneb nende otsingu mootor. Ehk siis iga kord kui midagi Googeldada tahad siis ära Googelda – “Inboxerda” parem. 🙂 Selle Inbox Dollarsi otsingu mootori saab sätestada ka vaikimisi otsimootoriks, siis ei pea iga kord nende lehte avama, et sealt midagi otsida.

  Mul koos 10.44 dollarit. Superpays 12. Clixsenses 5, Neobuxis 2, Istockis 13, Iqotions 5.5 ja nüüd värskes Buxetis 0.17.! (Hehheee rikkus tuleb :))

  Kusjuures Gätlin seda Buxepti linki, mida Elve jagas tasub täitsa uurida – seal on allpool päris hästi tasustatud 60 ja 30 sekundi klikid!

 7. Just! Kui ma seal Freelanceris oma India tööd tegin siis aeg ajalt oli vaja googeldada mis linn asub kus India regioonis. Nii ma siis Inboxiga muudkui otsisin vastavaid tulemusi ja lõin kaks kärbest ühe hoobiga 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *