Teadmiseks

15 juuni hilis6htul sooritas Martin l6puks ometi 30 minutilise ylesoidu Tangerist Tarifasse ja chillib nyyd L6una-Hispaanias. Loomulikult oli 16 juunil tema esimene käik Mabella 6gi-ennast-surnuks Hiinakasse, mida jällegi seepäev ei avatud – daaaah kolmapäev ju. See on see sama koht, mille esisel pargis me kolmapäeval, pisut yle aasta tagasi TUNDE ootasime, et enne laevale tulekut ja suht tagasihoidliku toitumisgraafiku peale yle minemist k6ht korralikult täis pugida. L6puks keegi kärsitu meist laks restorani uksele kinnitatud silti lugema ja sai teada, et see koht kolmapäeviti ei tööta. Kahju!!!! Aga tegelt ka, kes te Marbellasse satute otsige see koht yless! See on selle p6hilise linna viiva tee aares kui tulla mägedest v6i La-Canadast (see suur kaubanduskeskus linna servas) , seal kus see tee ristub (T-junktion) selle teise suure teega, mis läbi linna viib ja on paralleelne rannajoonega (noh niiv6rd kuiv6rd yks tee saab rannajoonega parallelne olla.) Ja ta on seal paremal pool, aga mitte kohe peatee aares vaid seal selle minipargi taga kus hakkab kitsas kvartali sisse viiv tänav. 6 euri on nägu (hinnainfo pärineb Novembrist 2008) ja jook tuleb eraldi osta. Selle 6 euro + joogiraha eest v6id seal tunde lihtsalt 6gida ja söögid on väga-väga head. Valik on super. Mitet koguaeg aga vahete vahel on seal isegi sushit. Minu lemmik!!! Lihtsalt kaid ja kyhveldad endale Suhsit taldrikule mitu ringi järjest kui tahad ja keegi imelikult ei vaata. V6i noh kui vaatab siis ytlema igatahes ei tule vaid toob s6bralikult naeratades köögist uue portsu lagedale kui buffet laual puhas vuuk on tehtud.

Seoses m6ningate viisaprobleemide, s6idetavate teede puudmisega Kayesist Mali-Mauritaania piiripunkti ning auto aku vahetamisega Malis v6ttis distantsi läbimine oodatust k6vasti rohkem aega.

Martin ja Alex

Pilt on tehtud 27. mai 6htupoolikult vahetult enne Martini ja Alexi hilinenud teele asumist Euroopa suunas, minu koduvärava ees.

4 thoughts on “Teadmiseks

  1. Vast m6ne nädala jooksul. Praegu ta täiega naudib kaosevaba Euroopat. Enne Eestisse soitu on kindel plaan Barcelonas (niiii m6nus koht) ning Saksamaal m6nev6rra aega veeta. Praegu elab samas Malaga noortehostelis, kus 2008 autot ostmas käieski peatusime. 14 eurot öö, hommikusöök hinna sees, telekatuba ning tasuta internet ja all kohvikus tervislikku mahla voib tasuta kaanida nii palju kui kulub.

    Oh jeerum tahan kohe Hispaaniasse!!!

  2. Kes ei tahaks. Meil küll juba suvi alanud, aga jahe ja vihm, vesi rannas vaid 10 kraadi. Pole puhkuse ajalgi mingit mõnu, eriti kui rahakott lahja. Mariol kool kenasti lõpetatud, kuid suvetööd pole ja edasine haridustee veel selgusetu. Passime ja vireleme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *