Teeni raha reklaamide vaatamise, viitamiste ning küsitlustele vastamisega.

Kui veidi Googeldada siis neid lehekülgi, mis maksavad sulle põhimõtteliselt Internetis ringi surfamise ja klikkimise eest on ikka päris palju. On portaale, mis maksavad küsitluste täitmise eest, on portaale mis maksavad reklaamide vaatamise, mängude mängimise või portaali sõbrale soovitamise eest.

Kõikide nende pakkumiste hulgas on ka ohtralt neid lehekülgi,mis lubavad maksta kõige eelkirjutatu eest kui sina kõigepealt neile maksad raha… Ehk siis kamp aferiste loodab teenida nende pealet, kes meeleheitlikult otsivad võimalust internetis lisaraha teenida.

Näiteks komistasin ma eile mingi lehe otsa,mis lubas teenida kümneid tuhandeid dollareid kui ma saadan neile lihtsaid käsitsi joonistatuid pildikesi, mis telefoniga üles pildistatud ja fotosid “lihtsatest asjadest” Päris vinge – ainult, et liitumistasu on sellel portaalil 25 dollarit.

Muuhulgas ma tean, et pildipangad ei ole üldse vaimustatud Telefoniga tehtud lihtsatest piltidest – too portaal aga tuututas et jajaaa, maksa 25 mingi veebimajutuse ja pudi-padi eest ja kohe raha hakkab telefonipiltide eest tulema.

Miks ma peaks maksma neile selle 25 dollarit kui internetis on nii palju pildipanku, kuhu saab fotosid müüa (kvaliteet fotosid, mitte telefoniga pildistatud crappy) ilma igasugust liitumistasu maksmata.?

Näiteks ripuvad mu kõrbereisi ning mõned perepildid üleval Istockphoto.com lehel ja kahe kuuga olen ma seal teeninud 1.68 dollarit 🙂 Ei mingeid kümneid tuhanded, aga noh vähemalt oli seal liitumine tasuta 🙂

Nii aga nüüd eilse surfamise tulemusena sõelale jäänud portaalidest, mis liitumistasu ei nõua, aga maksavad raha igasugu pudi-padi ja klikkide eest.

1) Cash 1337 – Siin ei pea midagi muud tegema kui sõpru meelitama antud portaali külastama. 1 sõber= 1 dollar. Jaga muudkui aga referral linki facebookis, twitteris, blogis, kusiganes ja kes läbi sinu lingi liitub toob sulle dollari. Tema teenib oma dollari oma linki jagades, mille ta peale liitumist saab. Väljamaksed Paypal-i kaudu alates 15 dollaris. Minu link on siin: http://cash1337.com/1/?ref=ztPnxggQc Ole nii kena külasta ja liitu! 🙂

2)Wordlinx – see portaal maksab nii liituma kutsutud sõprade kui ka reklaamide vaatamise pealt. Sõprade liituma kutsumiseks pakub ta lausa erinevas suuruses bannereid, mida internetiavarustesse riputada, et ikka rohkem liitujaid tuleks. Reklaamide vaatamise eest saab tasu kui neile klikid ning tõestamaks, et sa reklaami ikka ära vaatsid peab 5 sekundi pärast vajutama vastavale ikoonile (portaal näitab sulle ühte ikooni ja palub sul sellele paariline leida). Selleks, et sõprade pealt ka raha saada peab siiski iga nädal käima reklaame vaatamas. Sõpradest rääkides….. Minu viitamise link on siin: http://wordlinx.com/?r=723929 Ole nii kena ja liitu! 🙂

3) Superpay.me See programm maksab põhiliselt uuringutele vastamise eest aga kellele uuringutest väheks jääb, see saab lisapunkte teenida partnerprogrammi pakkumisi täites, reklaame vaadates, mobiili aplikatsioone alla laadides jne. Uuringu pealt makstakse keskmisel 0 dollari senti ja väljamaksed algavad läbi paypali juba ühest dollarist (pmst kaks küsitlust). Muid väljamakse meetodeid peale paypali on ka aga nende jaoks peab olema pisut rohkem raha teenitud kui 1 dollar. Küsitlused ei ole kusjuures üldse pikad. Miskit annab viitamise programm ka ja sellega seoses minu sõbralink on siin: http://superpay.me/members/withdraw/list.php?ref=ethelkxxk Ole nii kena ja liitu!

4) Moneycroc – http://www.moneycroc.com/ Siin ei ole mingit viitamist aga see on põhim5tteliselt loto kus loteriipileti eest maksad relkaami vaatamisega. St sul on iga päev 50 võimalust võita 5-50 dollarit. Lihtsalt vajuta lehel refresh (või klaviatuuri space mugavamaks värskendamiseks) ja looda oma õnnele. Ei mingit eelregistreerimist – registreerida võid alles peale seda kui oled esimese summa võitnud. Või noh sa ei peagi registreerima, lihtsalt raha välja maksmiseks küsitakse paypali emaili aadressi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *