Tige!

Ma siin h6iskasin eks, et esmap annan lapsed ara ja saan oma majja tagasi. Tyng!!! Ootan siis mina esmaspäeva 6htul laste kasuisa lennukilt. Endal kompsud pakitud ja juba esikussegi t6stetud. Kujutlen kuidas ma magan OMA voodis, millele ei puhu tuul konditsioneerist OTSE peale ning pidasin peo plaane – nimelt teatas minu India majanaaber, et s6idab kuuks ajaks puhkusele. K6ik korraldused said tehtud – majanaaber soidab 17ndal, ja 19ndal kolib Lucia ajutiselt sinna majja elama. FUN! FUN! FUN!

Ja siis rikuti see koik ara – laste ema jääb m6neks ajaks veel LAVi ning koju laekunud kasuisa alias minu ylemus pakub, et kui ma tahan siis saan nende uhkes majas edasi elada, tänan pakkumise eest ja seletan kuidas mul on igatsus Achimota maja ja oma voodi jarele ja et majanaaber s6idaba ara ja ei ole turvaline maja yksinda jätta. Ylemus pakub siis uuesti, et kui ma TAHAN siis temale oleks suureks abiks kui ma seal majas ikka edasi elaks – keegi peab ju laste juures olema kui ta klientidega öistel ärikohtumistel käib. Ahaaa – see suur siis, et valikut pole.

Pakkisin asjad lahti ja peatun endiselt East Legon‘is – arrrrrghhhhh!
Esmap – S6brantsidega Sushi baari – cancelled!
Teisp – kohting kuuma Liibanoni kutiga – Cancelled, vajalik oli ju hoopis minu kohalolek kodusel BBQ-l. !!

Edasiseks nädalaks VEEL plaane ei olnud – selle eest tegi plaanid minu eest laste kasuisa.

Neljap – majaabiline hoiab lapsi ja meie bossiga lähme restorani.
Reede – teeme koduse BBQ – v6in s6pru kutsuda – issand kui tore!

Laupäevaks pean otsima toreda kuurorti kuhu “perega” puhkama s6ita – nice. Aga ma tahtsin ju Lucia ja rahvaga Kokrobitele see päev hoopis minna???


Mitte, et suures uhkes basseiniga majas elamine nyyd midagi väga vastikut oleks aga noh selline “family life” ei ole minule mitte.
Aaga minu ujumise oskus on selle eest k6vasti paranenud. Näiteks eile yletasin ma mitmekordselt oma varasema m66detud rekordi, 3 meetrit, ja ujusin kohe mitu basseini pikkust. 🙂

5 thoughts on “Tige!

  1. kas olen asjast õigesti aru saanud, et laste ema on kreeklanna , aga kasuisa on? Millist rahvust need lapsed õieti omavad. Muide ennist tantsin koolivaheaegade kohta arvu teada, laste arvust oli juba ammu aimu.

  2. Laste ema on Trinidadis syndinud ja Barbadosel kasvanud 50% Britt 25% Hindu 25% Portugaallanna ja laste isa on Portugaallane Barbadoselt ja laste kasuisa alias minu boss on Briti taustaga L6una-Aafriklane. Ehk siis lapsed ise ytlevad, et nad on portugaallased aga räägivad puhast Inglise keelt ja Portugali keelt ei m6ista. Koolivahegade täpsest arvust ja pikkusest ylevaadet ei ole aga nende kool järgib Briti tavasid. Ghana nn mitterahvusvahelistes koolides ei ole suvel vaheaega.

  3. Kuidas sa ujud? Ma lapsena ei osanud väga ujuda. Ainult koera. Hoidsin hirmsasti kaela välja, kartsin,et vesi läheb suhu. Elasin mingi aeg Elvas, kus armastas nõukogude ajal puhakmas käia väga palju armeenialasi. Siis ükskord Verevi järves üks armeeni mees õpetas, et lõug sisse, muidu läheb kogu jõud kaela veest väljast hoidmisele ja ujumisest ei tule midagi välja. Lihtne nipp ja oligi ujumine selge.

  4. Eee mina ujun ikka seda rabelevat koera – kael nii pikalt veest valjas kui ulatub. Ja parem on kui nägu märjaks ei saa! Jube väsitav on. Ja selili oskan ka. See on juba kunst omaette – ujuda selili, pea k6rgel vee kohal.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *