Auch – valus vanus!

Minu seikluste jälgijale ei ole ilmselt üllatuseks, et ma kojusõitu plaanin. Hetkel üks Filipiinide laev on palju tõotav. Lucia küll unustas ähmiga uurida kuhu Euroopas täpselt laev sõidab aga teada on et väljub kahe kuu jooksul ja võtab peale. Noh hea seegi.

Vaatan siis kriitiliselt rahakotti ja teen arvutusi. Euroopa misiganes riigist peab ju busside või rongidega kuidagi Eestisse logistama.

Nii see valus pool siis…. Esiteks et kurja – lennupiletid vaat, et kordi soodsamad kui bussipiletid Keskkeuroopas Eestisse. Võtsin reisiplaaneerimise algpunktiks Saksama – hea keskel ja noh umbkaudu ju kuskilt sealt kaudu tuleb logeerida.

Nii bussipiltetite hinnad siis…. piidlen tabelit:
5-12.a. lapsed – EI,
13-18.a. inimesed ja üliõpilased (ISIC) – EI,
19-26.a. inimesed, ITIC, Euro26 – JAAA….. AI KURJA ENAM MITTE!
Inimesed > 59. a., invaliidid, lisakoht – EEEMMMM SEE KA MITTE
Kuni 5.a. lapsed – KOHE KINDLASTI MITTE.

Aga kus siis mina?????? Ei olegi piletit???

Sukeldun uuesti tabelisse – see kõige esimene rida, mida ma esimesel vaatlusel lihtsalt ignoreerisin – see mille järel see kõige suurem number seisab; STANDARD PILET – F…K Ropendada tahaks.

Et, nüüd mul siis jõudis kohale mis tunne on olla täpselt nii vana, et ühtegi soodusgruppi ei mahu.

Varasemalt vähemallt see Euro26 pangakaart oleks halvimast päästnud, aga nüüd esimest aastat ka sellest grupist väljas – nuuuuuux, mitte et mul see kaart veel alles oleks või midagi.

KHMHKHMKHMMMMM On kedagi ehk Oktoobris Euroopa X-puntkist autoga Eestisse sõitmas?

One thought on “Auch – valus vanus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *