Home sweet home

 Selle  pildi-postituse sihtgrupp on eelk6ige minu sugulased ja s6brad. Ehk yhes6naga see kamp, kes ikka kipub muretsema ja m6tlema, et kuidas mul k6ik siin Aafrikas see elamine-olemine on.

Et yhesonaga pilitdel on kujutad minu uus Ghana kodu, mis asub Accra äärelinnas New Achimota’s. Väga ilus kant on. Ja siin ymbruses on palju poode kuhu saab sisse minna. 🙂

Ise ronisin piltidele puhtast edevusest aga seda v6ib v6tta kui t6estust selle kohta, et k6ik ihuliikmed veel kyljes ning tuju chill on.

Ja verandal on t6esti pliit – meile lihtsalt meeldib aeg-ajalt 6ues kokata 🙂

2 thoughts on “Home sweet home

  1. Ilmselt liiga palju. Minul on see töökoha poolt ja symboolne 200 cedit ca 1700 EEki arvestatakse palgast maha. Konditsioneerin muudkui tuba ja kommunaalide arvest ei tea midagi.

    See symboolne 200 lepiti ka nii kokku et boss kysis: “A kui palju sa eelmises kohas maksid? Et teeb siis akki sama hinnaga…” Eelmine koht oli 3 toaline korter suht kohalike linnajaos 6 kordses majas ja wc/vannituba oli naabritega yhine…
    Konditsioneerist ja propellerist laes ei maksa rääkidagi. Aa 6ige propeller oli aga see ei töötanud.

    Ainuke luksus vanas kohas oli jooksev vesi – kylm.

    Aga mulle alguses ikka hullult meeldis eelmine koht praegu aga ei tahaks sinna tagasi minemisele m6eldagi. Isegi seda linnaosa, kus elasin eelsitan praegu vältida.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *