Klienditeenindusüllatus Maximas..

01.06 oli Maximas lastekaupadele igasugu soodukaid ja olles lapsed lastehoidu viinud, ei saanud mina ka muudmoodi kui seadsin sammud sinna ja shoppasin hollimata oma säästuplaanidest.

Muuhulgas sai soetatud ka kaks tõukeratast, niiet arve sai ikka korralik. Kassas teenindaja küsis peale tõukerataste läbilöömist kas mul kliendikaarti on.

Ei olnud. Küll aga seisis minu selja taga klient, kel rahakott ja kliendikaart näppus.

“Andke kliendikaart!” käratas teenindaja minu taga seisvale kliendile.

“Mis?!” ärkas too oma mõtetest.

“Kliendikaart!” kordas teenidaja küsimust nõudval toonil.

Minu järel seisnud isik ulataski kleindikaardi ja mina sain kena soodustuse. Aitähh! Tema sai vist ka mingit Maxima raha, niiet mõlemale kasulik käik.

Klienditeenindaja sai minu poolt hinnanguks Rohelise Naeratava Näo. 

Kui ma oma kandamiga valgusfoori juures teeületamiseks rohelist tuld ootasin, möödus minust linnaliini buss, mille ees digitaalsel numbritablool oli liininumbri asemel kirjas “Naerata!” 🙂 Nii lahe!

NB! Mitmetel hilisematel teeninduskoolitustel on osalejatel palutud meenutada mõnda eriti head klienditeeninduskogemust ja see on just see lugu, mida mulle neil puhkudel rääkida meeldib. Mis tegi selle kogemuse siis minu jaoks nii heaks? Ei mitte saadud soodustus, vaid hoopis see, et lisaks tuimalt asjade kassast läbi piiksutamisele (mida muud ma ühelt Maxima teenindajalt ikka ootaks) vaid see, et teenindaja tahtis ja ka ta tegi selle väikese lisasammu, et kinkida minule parem kogemus! Tal ei olnud seda vaja! Aga siiski ta tegi seda – MINU heaks!

rattad, maxima, elu eestis, tagasi eestis, lapsed, lastele,
ei olnud kerge, aga koju ma jõudsin
pusle, tõukeratas, kokku panek, elu eestis, tagasi eestis, lapsed, pere
Kuigi ma sain aru küll, et tervenisti see ratas ei saa sinna karpi mahtuda, ei lootnud ma päris sellist puslet 🙂
lenksud, koos, pere, lapsed, rattad, tagasi eestis,
Tehtud!!! Ok, lenksud vajavad veel pisut tugevama käega üle keeramist. Või noh see klamber, mis lenksude toru raami toru sees hoiab tahab tugevama käega kinnitust. Aga muidu koos ja lastel rõõmu omajagu. Silver küsis kohe kiivrit! Tubli poiss!

One thought on “Klienditeenindusüllatus Maximas..

  1. Meil oli ka Maximas naljakalt positiivne üllatus. Mingil hetkel läks meil õhuniisuti katki ja kuna garantii kehtis siis viisime poodi. Sealt anti uus niisutaja aga kuna selle hind hetkel oli odavam kui siis kui meie ostsime siis maksti lisaks vahe meile tagasi. Üldse ei kurda, anti uus töötav masin ning veel päris mitu € lisaks 😀
    PS! Mina olen see kas kassajärjekorras enda ees või järel ostjale kliendikaarti pakub kui neil endal pole. Kassapidajad üldiselt küsivad seda nii tungivalt siis kui mõni ostetud ese kliendikaardiga sooduses on ja miks siis mitte kaasinimest aidata. Jah, ise saan mõne sendi kliendikontole aga see pole põhjus. Vahel võib täitsa niisama ka hea olla 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *