Njaaa tuleb vist hakata filmide eest maksma

Ma olen muidu ikka piraatlust pooldanud ja rõvedalt läbi Torrentite filme varastanud. Mitte sellepärast, et ma mingi põhimõtteline filmide eest maksmise vastane olen vaid noh…. nii mugav on ju et tuleb filmi tuju, tipid nime torrentisse ja hoplaa laed filmi alla ja vaatad palju tahad selle asemel, et poodi minna.

Viimane aasta aga on kõik minu lemmik torrentiportaalid (noh need kust crappy kaasa ei saa) kinni pandud (RIP Kickasstorrents) või neist ei saa enam filme, või on kvaliteet alla arvestuse.

Et noh ilmselt tuleb ostma hakata.

Kus kohast saab filme osta?

vot nii interneti võhik olen küll, et ma ei tea ühtegi portaali kust saab osta alla laadmiseks filme. Ma ei taha onlines vaadata (meil siin internet nii aeglane, et see onlines vaatamine oleks paras piin). Ma tahan alla laadida.

Soovitage häid kohti kus saab nii paari dollari eest mp4 formaadis filme osta ja alla laadida. Selliseid kohti ju ometi on? Peab olema? Kõike müüakse internetis….. filme ju ka? Alla laadimiseks ma mõtlen.

A või noh kui mõni teab siiski mõnda head torrenti portaali kust tasuta filme saab, siis noh ega ma sellisest infost ka ära ei ütleks 🙂

 

*Et noh ma tahaks PRAEGU, hetkel või hiljemalt paari tunni pärast vaadata mõnda naljakat filmi. mis ei maksaks 15 dollarit (jah umbes nii palju maksavd filmid Amazonis ). 15 daala eest saab juba kinopileti. Kaks kinopiltit isegi.

** Ei pea olema uus film. Peab olema naljakas. Tore oleks kui ta oleks samal ajal ka põnev (siis suudab ka abikaasa filmi lõpuni vaadata)

 

*** Põnev ehk et saaks actionit, mingi taga ajamine, igasugused politsei komöödiad on sobilikud (jah mis siis et neil on alati suht sama sisu).

**** romantilised komöödidad sobivad ka kui seal keegi korraks ikka haiget saab (no tahaks ikka abikaasaga vaadata)

**** äkki peaks blogi kinni lööma ja rohkem Googlet kasutama? Proovime…

8 thoughts on “Njaaa tuleb vist hakata filmide eest maksma

 1. Nutitelefon on? Androidile tõmba äpp nimega Showbox ja vaata otse telefonist või tahvlist. Ühenda telekaga ka kui võimalik. http://showboxappdownload.com/download-show-box-apk/
  Arvuti on? Tõmba programm nimega Kodi ja vaata selle kaudu otse. http://kodi.tv/about/
  Kui tahad, võid ka alla laadida. Ei mingit torrentitega jamamist kummalgi puhul. Kodi kohta Youtubes mustmiljon juhist, nt see http://youtu.be/XeZr_SibuUY
  Eestiss saabus nüüd ka Netflix. Kümne euri eest vaata ilma sikutamata ametlikult niipalju kui soovid. http://geenius.ee/uudis/see-programm-ilmselt-parim-viis-kogu-netflixi-kataloogi-vaatamiseks-aga-ametlikult-me-seda-ei

 2. Tere.
  Sirvisin oma viimaste aastate Pöffi kavad läbi ja otsisin sulle sobivaid filme.
  Tulemus:

  Black Sheep – õuduskomöödia lammastest – https://en.wikipedia.org/wiki/Black_Sheep_%282006_film%29
  Very Big Shot – Liibanoni narkoärikate raskest elust – http://www.imdb.com/title/tt4971824/
  Hard Day – “Raju, musta nalja täis krimifilm” – https://en.wikipedia.org/wiki/A_Hard_Day
  Motorway – Hong Kongi krimi – https://en.wikipedia.org/wiki/Motorway_%28film%29
  Trash – põnevik Brasiilia favelade lastest, vägivalda on – http://www.imdb.com/title/tt1921149/
  Eye in the Sky – Hong Kongi krimi – https://en.wikipedia.org/wiki/Eye_in_the_Sky_%282007_film%29

  “Jumala linn” on vaadatud?
  http://www.imdb.com/title/tt0317248/
  See on raamatuna väga hea, aga film on ka okei.

  1. Ma siiski avaldasin – mul kõik need filmid vaatamata. Liibanoni narkoärikate film kõlab nagu midagi sellist, mida ka abikaasa võiks vaadata tahta.

 3. (Ära seda enam avalda, aga) ma siis otsisin filme, mis on naljakad JA sisaldavad vägivalda. Romantilisi komöödiaid ma kahjuks ei vaata.

 4. Ei, need on kõik head. Sa ju ütlesid, et politsei on ok – need hongkongikad on raudselt paremad kui hollywoodi seeriatoodang.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *