Salam-Silver saab homme 4!

Salam-Silver saab homme nelja aastaseks. Mingi kuu aega tagasi rääkisin temaga sellest ja uurisin, millist pidu ta tahab.

Lapsel konkreetne nägemus, millist sünnipäevapidu tahab

Silver hakkas siis seletama, et peab olema suur PUNANE kook. Ja siis issi tuleb ja annab talle selle koogi.

No vot – niiet lapsel oli ettekujutus täiesti olemas, milline peaks tema sünnipäev välja nägema.

Eile küsisin huvi pärast uuesti – noh, et vaadata kas  mõtted endised. Ja olid täitsa endised – kohe tehti juttu suurest punasest koogist. Kätega lausa näidati kui suur kook peab umbes olema.

Issi on Aafrikast igatahes juba kohale lennutatud niiet homme kui Salam-Silver lasteaias oma sünnat tähistab lähen linnapeale koduse peo jaoks suurt punast kooki otsima.

Jah – täiesti viimasel minutil, aga no mis teha. Suht hull nädal on olnud...

Esmap – pikk tööpäev*

Teisip  – koolitus Tallinnas.

Kolmap – pikk tööpäev.

Neljap – kodu valmis seadmine reedestes külalisteks ning kingituse otsimine.

Reedel oli maja rahvast täis.

Laup-Pühap jälle pikad tööpäevad.

Täna (Esmap) jälle 20.15ni tööl..

Ja homme on pidu. Ja enne pidu Notar – teeme abieluvara lepingu 🙂

 

*Pikk tööpäev  = 09.45-20.15 

 

No siis millalgi peale notarit ja enne lapsele lasteaeda järgi minemist tuleb sebida see punane kook ja natuke näksimist külalistele… ja küünlad…. ja pakkepaber…ja õhupallid või mingid vahvad dekoratsioonid.

Jah nagu te aru saate suurt pidu ja mängutuba ei tule. Ongi väike perekeskne istumine ja tähistamine. Mängutuppa saab minna äkki pühapäeval 26.02 niisama lustima. See pühapäev ongi ühtlasi mu terve Veebruarikuu ainus vaba nädalavahetuse päev. Siin see Jaanuari lõpu-Veebruari alguse hooldusleht on graafiku lihtsalt totaalselt sassi löönud.

Silver kusjuures ei paistagi unistavat mingist suuremast kodust väljas möllust, sest isegi täna hommikul osutas ta elutoa laua peale rääkis, et punane kook tuleb sinna peale panna.

Suure peo kogemus on Salam-Silveril Aafrika päevilt täitsa olemas. Tema 2 aastaseks saamist tähistasime nimelt suure hoovi peo, terve kvartalitäie laste ning DJ-ga.

Niiet praegu võib vaiksemalt teha küll.

Vahva Sünnipäeva tähistamine lasteaias

Lisaks saab Silver vahva elamuse veel ka lasteaiast – neil on rühmas nimelt selline tore traditsioon, et sünnipäeva puhul ei jaga päevakangelane mitte küpsist ja kommi vaid toob tordipõhad ja erinevad kreemid ning neist materjalidest valmib sünnipäeva tort rühmakaaslaste abiga. Iga üks saab lusikaga kreemi laotada või abistada marjade peale ladumisel.

Lõunapausil jooksingi Rimist läbi ja ostsin lasteaia jaoks tordimaterjalid, mille abikaasa turvaliselt koju viis.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *