Sõbrad – telerite ette!!!!! Minu lugu täna Ringvaates!

Täna Ringvaates minu passi lugu. Ise olen ikka Aafrikas ja ei saa seda näha kahjuks – kuigi niiii põnev oleks ju.

Aga sõbrad kes saavad näha – andke tagasisidet siis eks 🙂

Vastav facebooki leht on valmimas, et üheskoos mõtteid vahetada!

8 thoughts on “Sõbrad – telerite ette!!!!! Minu lugu täna Ringvaates!

  1. Vaatan ja olen välisministeeriumi tüübi peale kuri-kuri. Ma saan mailivahetusest iga kell väljavõtta, et Medidoc on neile saadetud. Aga see seal – mitte ühtegi näidustust ja ega meditsiinilist info pole saadetud. Vale jutt!

  2. “Mul ei ole hetkel arstitõendit anda, aga mul on saateleht MRI-uuringutele.” – see ongi see Medidoc? Kas saatelehel siis oli juba diagnoos?

    1. Jah sellest dokumendist on jutt. Dokumendil on kirjas symptomite kirjeldus ning silmaarsti suunamine uuringutele mida Ghanas ei ole võimalik teha (Arst kusjuures ei ole kohalik). Too välisministeeriumi tüüp aga väitis, et ma pole kohe mitte midagi saatnud ega isegi mitte näidustusi kirjeldanud, mis on lausvale. Lisaks olen teinud niii välisministeeriumile kui ka kodamigrale mitmeid ettepanekuid olukorra lahendamiseks – seega polnud ka päris õige väide, et ma üldse huvitatud ei ole ning absoluutselt miskit selle jaoks teinud pole. Välisministeerium oli see, kes iga minu ettepaneku peale vastas – ei seda ei saa teha tuues ettekäändeks isegi põhjuseid mis ei pruugi tõesed olla. (Nad väidavad, et saksa saatkonnas antud sõrmejälgede formaat ei ühildu, samas tunnistavad et pole kunagi neid formaate võrrelnud.)

  3. Minu pettumuseks oli kõik nii segane ja liiga lühike ning arusaamatuks jäi see, et mis see valitsusepoolne abi siis oli, kas see nn nõustamine või midagi veel….

  4. Ma isegi ei tunne, et ma seal erilist nõu oleks saanud – seadusepunkid olin ma suutnud ise eelnevalt läbilugeda – nemad tegelesid põhiliselt minu ettepanekute tagasilükkamisega. Nii palju tegelt aitasid, et kirjutasid Saksa saatkonnale Ghanas, et mina olen tõesti mina, mis aitas mul saada selle hädaabi reisi dokumendiga, millega ma khugile siit sõita ei saanud. Aaa ja siis soovitus, et tule laevaga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *