Teeni raha blogivaatamiste kerjamisega

Ei see on tegelt tõsine postitus. Kuigi olen seda blogi kirjutanud rohkem oma rõõmuks siis vilgub mul siin lehel ikkagi paar Google Adsense reklaambännerit. Kuna ma postitan suht kaootiliselt siis toovad nad mulle sisse umbes 2-3 eurot kuus.

Selle blogiga mul otseselt rohkem lootust polegi sest midagi kompromiteerivat ma kirjutada ei kavatse ja väga isiklikud teemad ka siia ei jõua.

Lihtsalt eesti keeles oma tegemistest kirjutamisega ma erilist tulu ei teeni, samas natuke rohkem kui 2-3 eurot kuus oleks ikka ju tore teenida.

Niisis regasin nädalake tagasi veel ühe domeeni www.collidingcultures.net ja hakkasin ka inglisekeeles kirjutama.

Sisu poolest ma kirjutaks justkui seda blogi ümber. Panen kirja oma autosõidu läbi Aafrika ning Ghana aastad. Otsingutes tahaksin välja tulla märksõnadega reisiblogi või Lääne Aafrika Autoreis

No lugejaskonna tekitamiseks liitusin terve portsu facebooki blogi gruppidega) näiteks see ja see ja see) ja panin tähele, et üsna palju kerjatakse blogi vaatamisi ja reklaamiklikke.

Et tehakse postitus stiilis “vahetamine 10 vaatamist ja 2 reklaamiklikki” selle asemel, et vahetada näiteks hoopis viitamisi, ehk “tagalinke”, mis tõstaks blogi leitavust otsingumootorites.

 

Pmst  kui niimoodi vahetuse kaudu klikke ja raha teenida siis polegi ju nii oluline, et blogi keel just Inglise oleks?

 

Sinna blogi postituste promomise gruppi postitati ka igasuguseid Hindi ja ma ei tea, mis kamarajurakeelseid lehti – niiet ilmselt ma võiks oma eestikeelse lehega ruulida küll. Muudkui kerja ja sisu toota polegi vaja – küll on mugav eks 🙂

Aga muidu mõtlesin et tegelt võiks meil eestikeelsete blogide jaoks ka täitsa selline kokkuhoidev punt olla kus näiteks omavahel viiteid ja kommentaare vaadata, etsiis ühiselt tõsta blogide leitavust Google otsingumootoris ja see läbi ka rohkem raha teenida – ütlen ausalt. Minu teenistus on olnud seni mingi 2-3 eurot kuus ja niimoodi läheb ikka terve igavik enne kui jõuan selle minimaalse välja võetava summani, mis on mingi 70 eurot.

 

13 thoughts on “Teeni raha blogivaatamiste kerjamisega

  1. Väga huvitav rahateenimisvõimalus jah, kui niimoodi klikkimisi küsida. Mulle meeldiks ka, kui keegi tihedamini mu blogi reklaamibännereid klikiks. Nii, et “Käsi peseb kätt”. Sina mulle, mina sulle… 😉 Teeme ära! 🙂

    1. Täpselt -lähen klikin su lehel mõned reklaamid. Kui kasutad nutitelefoni siis adsense rakendus näitab teenitud tulu üsna ruttu ja sealt nii hea jälgida!

  2. Appi, kas ma peaks ka blogi tegema? Nii vinge, et jagad seda. Tihtipeale ikka jäetakse see enda teada. Klikkisin ka paari reklaami peale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *