Blogimisega rikkaks – toetame üksteist!

See postitus blogimisega rikkaks on mõeldud siis ikkagi algajatele blogijatele, kellel veel midagi teenida ei ole õnnestunud või kelle senine teenistus üsna väike.

Vôi miks mitte neile, kes alles otsivad oma väljundit internetis raha teenimiseks.

Mõte on siis teenida reklaamitulu ja selleks ei peagi sul olema otseselt blogi vaid misiganes interneti lehekülg või portaal, mis pakub külastajatele huvi pakkuvat sisu.

Näiteks komistasin ma eile mitmetele sellistele wordpressi blogimootoritega tehtud lehekülgedele, mis olid rohkem nagu info portaalid.

Näiteks jagas seal üks tüüp mingeid jalgpalli ülevaateid ja üks kirjutas igasugustest orgaanilistest ilu ja kehahooldus toodetest – et nagu mis kellele.

Oluline on leida oma nish ja see huvitav sisu, mida lugejatele pakkuda. Oluline on muidugi ka, et lugejad sinu lehele jõuaksid. Nimelt selleks, et ükskõik milline reklaamipartner oleks huvitatud sinu lehel reklaami näitamisest peab sul kõigepealt olema külastusi.

Seega lisaks põnevusele tuleks sisu ka otsingumootorites hästi leitavaks timmida. Selle jaoks mõtle välja, mis on need märksõnad, millega sa otsingumootorites leitav tahad olla ja kohanda oma pakutav sisu vastavalt sellele. Võtme märksõna tasuks kindlasti kasutada näiteks esimeses lõigus ning rasvasena. Lisaks võiks ta olemas olla postituse urlis ja esineda tekstis. WordPressil on kaks väga mõnusat pluginat, mis aitavad sisu otsingumootoritele optimeerida -Yoast ja Squirrly SEO. Noh pluginaid on muidugi rohkem aga mulle meeldib kõige rohkem just nendega toimetada.

Lisaks märksõnadele on otsingumootoritele oluline, et sinu blogile/leheküljele oleks viiteid. Siin ja ka mitmes muus aspektis tulude kasvatamisel saavad sõbrad appi tulla.

Seega tegin ühe grupi, mille eesmärk on üksteisel aidata kasvatada blogiteenistusi.

Boostime üksteise blogisid nii lehevaatamiste, postituste jagamise ning meeldivaks märkimise, sotsiaalmeedias jälgimise ja viidete ehitamisega. – ikka selle põhimõttega, et teen sõbrale seda mida ise vastu tahaks saada. Kõik me teame, mis grupiliikmete eesmärk on ja tegutseme ühiselt selle nimel.

Nii tegutsedes leiame kindlasti oma lugemislisti palju uusi blogisid ja seega on kõik õiglane ning aus.

Ma olen siin kahel eelneval päeval blogiklikke vahetanud ning nii mõnigi vahetuskauba tegija on mulle hiljem kirjutanud, et talle mu blogi meeldib ja kavatseb lugejaks jääda. Seega teenib ka klikkide vahetamine tegelikult õiglasemat “lugejaskonna kasvatamise” eesmärki.

Minu esialgu väga pisikese blogisõprade grupi leiad siit

Aga kui me nüüd kõik rikkaks ei saa, siis mind ülesse ei poo eks?

Ega ma ka ei tea ju kuidas minema hakkab või saab. Maihtsalt katsetan erinevaid ideid lisaraha teenimiseks ja tean kindla peale ainult üht – Kui ei proovi, siis tõesti tule midagi välja!

Väike vihje kuidas nüüd paaripäevase sihipärase tegutsemisega läinud on. Panete tähele erinevust eelmine kuu ja tänane päev numbrite vahel?

Ahjaaa -panite tähele kui põnevad pakkumised mul siin postituste kõrval vilguvad? Aga palun…. tutvuge lähemalt….

7 thoughts on “Blogimisega rikkaks – toetame üksteist!

  1. Ahjaa, tahtsin veel mainida, et paljud ilmselt kasutavad Chrome+ Adblock kombinatsiooni. Adblockil on selline tore võimalus et “ära siin leheküljel reklaame blokeeri”.
    Kasutan seda lemmikblogide toetamiseks 🙂

  2. Aga vaadake, et liiga palju ei kliki üksteise lehti. Mul blokkis Google oma adsense konto ära liiga tiheda liikluse pärast, mis oli äkki tekkinud. Tegin pretensiooni ja kontot tagasi ei saanud.

    1. Kas sul olid muidu need ootamatud uued klikid enda ja sõprade tehtud või oligi siuke päris päris selline hüppeline kasv nagu erinevatelt ip aadressidelt?

  3. Lahe on lugeda sinu blogi! Tõsiselt, aitäh! Tegelikult teeksin ma selle blogi lugemise põhikooliõpilastele lausa kohustuslikuks. Hea näide, miks on vajalik omandada vähemalt keskkooliharidus koos elementaarse lugemis- ja kirjutusoskusega, või lõpetate samamoodi mingi tšurkaga koos elades, kellest sinu praeguste juttude järeldusena majanduslikult mingit tolku pole. Üritate mingite imelike blogidega ja klikkimistega tõmmeldes korteri kuuliisinguraha välja kaubelda, joodate oma haigetele tittedele sisse kamaluga suhkrut täis keemiakokteile. Tõsiselt rääkides on su blogi lihtsalt kohutav näide lolli, aga õõvastavas mõttes järjekindla tegelase tõmblemisest. Kohutav, tõsiselt – mul ei jätku sõnu. Ei teadnudki, et Eestis selliseid ajugeeniuseid leidub. Aga ole mõnus ja kirjuta oma tühikargamisest ikka edasi, seda oli päris lõõgastav lugeda 😀 Homme lähen kirikusse ja viin küünla selle eest, et sai leidsin omal ajal tahtmist ja viitsimist koolis käia, vbla vastasel juhul ise ka üritaks kuus mingite kuradi blogide reklaamide klikkimisega hinge sees hoida ja planeerimas seda, kui ruttu töötukassa töötuabiraha maksma hakkab 😀

    1. Kohe kahju on sinust, Kesiganes sa ka ei oleks. Kahju sellepärast, et sa ei ela oma elu, vaid tuled oma sappi teise inimese blogisse välja pritsima. Sinusuguseid on igas blogis. Minu blogi on vähemalt niipalju kaitstud, et spämmkommentaarid läbi ei lähe. 😛

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *