Vastik pimedus /// The darkness

Vastik pimedus The darkness
Yks asi, mis mind siin eestis (see aasta) häirib( peale külma) on see vastik pimedus. Justkui on päev aga justkui ei ole ka…nagu kell on 12.30 PäEVAL ja mu tuba on PIME! Noh ja selleks, et vähem pime tunduks panen ma kodus keset päeva tuled põlema – sest silmadel on muidu vastik.

Kui ema külla jõuab ta käib ja kustutab tuled erinevatest tubadest jälle hoolega ära, sest elektriarve läheb muidu suureks. No ma ei tea… Praegu ootan põnevusega septembri arvet – võibolla tõesti lööb see mul jalad alt ära ja ma hakkan korteri valgustamisse suurema ettevaatlikkusega suhtuma. Eks näis. Eelmine kord Eestis käies rentisin saunaga korterit – elektri saun oli, ja eks seda ikka sai kasutatud ja ei saanud arvete peale hirmukrampe. Aga noh, see oli 2012-2013.

Muidu – kas Septembri kommukate arve ei peaks juba kohal olema 10 okt? Kui ma ei eksi siis 20ndaks peaksin ma selle juba ju ära maksma… Pärast ongi, et tuleb arve 200 eur tähtajaga üks päev …see oleks veits nõme.

Its dark time in Estonia now – foggy, humid, cold – dicusting. So even on the midday my appartement is dark. So I keep my lights on even at daytime cos my yes just feel uncomfortable in tis stupid semi-darkness.

Well my mom keeps following me and switching off the lights – cos of the utility byll. Now I am on a wait for the September bill – maybe really it will be so huge that will make me to be more careful with the lights?

Will see will see..

Its 10th of Oct already….I wonder if it shouldn be here……

ilm, weather, udu, pime, fog, darkness
Tänane vaade siis magamistoa aknast – isegi kontserdimaja on läbi udu vaid aimatav. Rääkimata kaugematest punktdest. Teoreetiliselt võiks ju kuskilt paista jõgi…. ja Pärnu Keskus… aga see on teoreetiliselt. /// Thats the todays view from my bedrom window. I can barely see the concert-house, thats is actually really close… yeah and somewhere there in the fg should be river and some more Malls…butnot possible to see with such weather….

One thought on “Vastik pimedus /// The darkness

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *